Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2022/2023
GMINA KOLNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00478511
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-06 12:12
- Lokalizacja
- Kolno, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2910188119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
2 przyznane
KATARZYNA FILIPKOWSKAKolno, PL
66 960 PLNKATARZYNA FILIPKOWSKAKolno, PL
66 960 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.