Wykonanie modernizacji nawierzchni ciągów komunikacyjnych wraz z montażem elementów małej architektury na terenie Wodnej Doliny

Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00479035
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00479035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-06 13:32
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3879337d-55d7-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6692385366
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00479035 z dnia 2022-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji nawierzchni ciągów komunikacyjnych
wraz z montażem elementów małej architektury na terenie Wodnej Doliny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920802

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Staromiejski 6-7

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-007

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 348 86 54

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.niedzialek@um.koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.koszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3879337d-55d7-11ed-9171-f6b7c7d59353

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie modernizacji nawierzchni ciągów komunikacyjnych
wraz z montażem elementów małej architektury na terenie Wodnej Doliny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3879337d-55d7-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00479035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00329388/33/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Wykonanie modernizacji nawierzchni, posadowienia kontenera socjalno-magazynowego, 2 ławek solarnych oraz stojaków na rowery na terenie Wodnej Doliny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00413309/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP-9.271.1.40.2022.AN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 709133,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie inwestycyjne obejmuje m.in.:
1. Demontaż oraz częściowy montaż desek tarasowych;
2. Remont istniejących nawierzchni z kruszywa łamanego;
3. Wykonanie mineralnej warstwy wierzchniej nawierzchni;
4. Drenaż francuski oraz oczyszczenie istniejącego zbiornika;
5. Montaż stojaków na rowery;
6. Dostawę i montaż szafek depozytowo skrytkowych;
7. Dostawę i montaż ławek solarnych;
8. Montaż osłon na istniejącym ogrodzeniu plaży.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, które stanowią załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta nr 1 z najniższą ceną zaoferowaną za realizację zamówienia
(1 234 000,00 zł) przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia (872 234,19 zł) o 361 765,81 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1234000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2837610,00 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Tytuł postępowania: Wykonanie modernizacji nawierzchni ciągów komunikacyjnych wraz z montażem elementów małej architektury na terenie Wodnej Doliny – w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zakochaj się w Wodnej Dolinie – na nowo! (KBO);
2. Zamawiający informuje, iż inwestycja realizowana jest w ramach Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego Edycja 2022.
2022-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane