Zakup i dostawa gier planszowych
Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00480286
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-07 08:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5212908445
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gry planszowe
Wykonawcy
3 przyznane
AGNIESZKA SKIERKAKiełpino, PL
133 943,7 PLNAGNIESZKA SKIERKAKiełpino, PL
141 900,15 PLNAGNIESZKA SKIERKAKiełpino, PL
141 900,15 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.