„Remont drogi leśnej Zarzecze-Sobel nr inw. 220/540 w leśnictwie Przyszowa”
Nadleśnictwo Stary Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00480766
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00480766/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-07 10:11
- Lokalizacja
- Stary Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-792032fe-5b5e-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7340018296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00480766 z dnia 2022-12-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi leśnej Zarzecze-Sobel nr inw. 220/540 w leśnictwie Przyszowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Stary Sącz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545642
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Magazynowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Stary Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starysacz@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starysacz.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_starysacz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont drogi leśnej Zarzecze-Sobel nr inw. 220/540 w leśnictwie Przyszowa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-792032fe-5b5e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00480766
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00421549/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.24.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 215319,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia podstawowego jest Remont drogi leśnej nr Zarzecze-Sobel nr inw. 220/540 w leśnictwie Przyszowa zgodnie z dokumentacją techniczną oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB) stanowiąc załącznik nr 8 do SWZ obejmujący swym zakresem:
- wymianę przepustu rurowego w km 0+021,
- odtworzenie i oczyszczenie rowów odwadniających,
- oczyszczenie przepustu z namułu,
- zabudowę wlotu do przepustów z kamienia układanego na betonie oraz zabudowa wylotu z koszy siatkowo-kamiennych,
- rozbiórka starych wodospustów - montaż stalowych barier ochronnych w km. 0+021 oraz 0+130 do 0+160
- profilowanie i zagęszczenie istniejącej nawierzchni,
- wykonanie nowej warstwy górnej nawierzchni tłuczniowej o gr. 12 cm z kruszywa łamanego 5-31,5 mm (ewentualnie 5-20 mm), wraz z zamknięciem nawierzchni grysem 2-4 mm (ew. 2-8 mm)
- dosypanie poboczy
- wykonanie 16 szt. nowych wodospustów z krawędziaków długości 6m.
2. Opis stanu istniejącego.
Trasa omawianej drogi przebiega w pasie o szerokości 4 m ograniczonym drzewostanem i długości 505 m przez oddz. 54 (działki: 1117/1, 1026/3 znajdujące się w miejscowości Zarzecze, gmina Łącko). Droga posiada żwirowo-tłuczniową nawierzchnię o zmiennej szerokości 3m i pobocza o szerokości 2x 0,5m. Obecnie droga jest w złym stanie technicznym – ma zniszczoną (wyeksploatowaną) nawierzchnię z licznymi wybojami, ubytkami, posiada nierówności w spadku poprzecznym i podłużnym stanowiące problemy komunikacyjne. Istniejące przepusty są niedrożne i częściowo zniszczone. Droga obsługuje transport związany z gospodarką leśną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenia do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty| 2022-12-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |