Budowa infrastruktury drogowej w miejscowości Myszyniec

Gmina Myszyniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00480999
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00480999/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-07 10:59
Lokalizacja
Myszyniec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f42e6409-5f40-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7582153537
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęInstalowanie oznakowania drogowegoRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowejRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoOświetlenie zewnętrzneRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00480999 z dnia 2022-12-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury drogowej w miejscowości Myszyniec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myszyniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 60

1.5.2.) Miejscowość: Myszyniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-430

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 7721141

1.5.8.) Numer faksu: 297721141

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@myszyniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://myszyniec.nowoczesnagmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f42e6409-5f40-11ed-9171-f6b7c7d59353

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa infrastruktury drogowej w miejscowości Myszyniec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f42e6409-5f40-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00480999

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037629/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa infrastruktury drogowej w miejscowości Myszyniec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00427720/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.17.2022.DR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5690531,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadnie pn. Budowa infrastruktury drogowej w miejscowości Myszyniec zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do SWZ.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonać następujące zadania:
1) Budowa ulicy Brata Zeno w Myszyńcu
Zakres: jezdnia o nawierzchni asfaltowej szer. 6 mb na długości 608,26 mb. Nawierzchnia asfaltowa: warstwa wiążąca grub. 4 cm i warstwa ścieralna grub. 4 cm na podbudowie z kruszywa łamanego 0/31,5 (C90/3) grub. 20 cm, chodniki z kostki brukowej betonowej grub. 6 cm, zjazdy indywidualne i publiczne z kostki brukowej betonowej grub. 8 cm. Pozostałe prace: roboty pomiarowe, rozbiórkowe i ziemne, ustawienie krawężników, obrzeży i ścieków przykrawężnikowych, regulacje studzienek i zasuw wodociągowych oraz studzienek kanalizacji sanitarnej, oznakowanie poziome i pionowe, kanalizacja deszczowa i wykonanie przyłączy kanalizacji sanitarnej, budowa kanału technologicznego.
Szczegółowy zakres prac określa projekt budowlany i techniczny (załącznik nr 3A), projekt stałej organizacji ruchu (załącznik 3D), przedmiar robót (załącznik nr 3B), oraz szczegółowe specyfikacje techniczne (załącznik nr 3C) do niniejszej SWZ. Zamawiający dysponuje ostateczną decyzją nr 735/2022 z dnia 15.09.2022r. (BOŚiR.6740.686.2022) wydaną przez Starostę Ostrołęckiego, zatwierdzającą projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno – budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę.
2) Budowa ulicy Kasztanowej i Bukowej w Myszyńcu
Zakres: jezdnia szer. 5,5 – 6,0 mb i długości ok. 646 mb o nawierzchni z kostki brukowej, chodniki, zjazdy, pobocza, oznakowanie poziome i pionowe, kanalizacja deszczowa, oświetlenie uliczne, kanał technologiczny, przebudowa kolizji elektrycznych.
Szczegółowy zakres prac określa projekt budowlany i techniczny (załącznik nr 3A), projekt stałej organizacji ruchu (załącznik 3D), przedmiar robót (załącznik nr 3B) oraz szczegółowe specyfikacje techniczne (załącznik nr 3C) do niniejszej SWZ. Na dzień ogłoszenia niniejszego postępowania, Zamawiający nie dysponuje pozwoleniem na budowę (wniosek o wydanie pozwolenia na budowę złożono do Starosty Ostrołęckiego w dniu 26.10.2022r.).
3. Miejsce realizacji zamówienia: ulica Brata Zeno, ulica Kasztanowa i ulica Bukowa w Myszyńcu, gmina Myszyniec, powiat ostrołęcki, województwo mazowieckie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2022-12-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane