ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA: „ROZBUDOWIE DROGI GMINNEJ 270368K (UL. W. POLA) W KM OD 0+230 DO KM 0+978 W M. GORLICE, MIASTO GORLICE”
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00481039
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00481039/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-07 11:03
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e601b078-3e41-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00481039 z dnia 2022-12-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA: „ROZBUDOWIE DROGI GMINNEJ 270368K (UL. W. POLA) W KM OD 0+230 DO KM 0+978 W M. GORLICE, MIASTO GORLICE”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: (18) 3551252
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6682941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA: „ROZBUDOWIE DROGI GMINNEJ 270368K (UL. W. POLA) W KM OD 0+230 DO KM 0+978 W M. GORLICE, MIASTO GORLICE”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e601b078-3e41-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00481039
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024778/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Budowa chodnika przy ulicy Wincentego Pola w Gorlicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365908/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.44.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1341340,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1 .Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na: „Rozbudowie drogi gminnej 270368K (ul. W. Pola) w km od 0+230 do km 0+978 w m. Gorlice, Miasto Gorlice” w zakresie wykonania chodnika dla pieszych. (na dz. nr ewid. 407/2, 343, 367/2, 367/10, 2962/8, 367/11, 369, 370, 372/14, 372/18, 372/16, 373/4, 375/3, 375/6, 376/9, 376/7, 377, 379/2, 2962/12 w Gorlicach obręb Gorlice) obejmujące:
1) oznakowanie robót drogowych;
2) roboty pomiarowe;
3) wykonanie robót budowlanych związanych z budową chodnika dla pieszych o szerokości 2,0 m na długości 725 m, o nawierzchni z kostki betonowej gr.8 cm
4) likwidacja istniejącego i budowa nowego odwodnienia (ścieki, wpusty, studnie rewizyjne)
5) przebudowa istniejących zjazdów indywidualnych;
6) przebudowa istniejącej linii kablowej oświetlenia ulicznego niskiego napięcia nN;
7) przebudowa sieci teletechnicznej;
8) budowa kanału technologicznego KTu1 w ciągu proj. chodnika
9) wycinka istniejącego zadrzewienia w niezbędnym zakresie;
10) przebudowa istniejących ogrodzeń;
11) przebudowa/zabezpieczenie niezbędnej infrastruktury technicznej;
12) roboty wykończeniowe.
1.2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja stanowiąca załączniki do SWZ:
1) Projekt Zagospodarowania terenu – branża wielobranżowa – załącznik nr 1,
2) Projekt architektoniczno-budowlany – branża wielobranżowy – załącznik nr 2,
3) Projekt Wykonawczy - branża drogowa – załącznik nr 3,
4) Projekt Wykonawczy – branża elektryczna - projekt wykonawczy przebudowy oświetlenia ulicznego i budowy kanału technologicznego – załącznik nr 4,
5) Projekt Budowlano-Wykonawczy – branża teletechniczna - załącznik nr 5,
6) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – branża drogowa – załącznik nr 6,
7) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - przebudowa oświetlenia i budowa kanału technologicznego – załącznik nr 7,
8) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – branża sanitarna –załącznik nr 8,
9) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – przebudowa sieci teletechnicznej – załącznik nr 9,
10) Opinia Geotechniczna – załącznik nr 10,
11) Decyzja ZRiD znak Nr 12/D/2020 z dnia 17.12.2020 – załącznik nr 11,
12) Projekt Wykonawczy – branża drogowa – projekt tymczasowej organizacji ruchu - załącznik nr 12,
13) Projekt Wykonawczy – branża drogowa – projekt stałej organizacji ruchu - załącznik nr 13,
14) Informacja BIOZ – załącznik nr 14,
15) Zestawienie elementów scalonych – załącznik nr 15,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1637999,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1639700 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1637999,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU „FAMILIA” Mateusz Dziki, Strzeszyn 342, 38-340 Biecz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 370388428,
7.3.3) Ulica: Strzeszyn 342
7.3.4) Miejscowość: Biecz
7.3.5) Kod pocztowy: 38-340
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1637999,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-12-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |