Dokumentacja projektowo-kosztorysowa i wykonanie systemu kontroli dostępu zintegrowanego z RCP pracy w bud. Sądu Rejonowego w Suwałkach przy ul.: Przytorowej 2, Kościuszki 69, Sejneńskiej 30

Sąd Okręgowy w Suwałkach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00481083
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00481083/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-12-07 11:11
Lokalizacja
Suwałki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-801bf504-6c07-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
8441310610
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaSystem kontroli dostępuSystem kontroli czasuInstalowanie infrastruktury okablowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00481083 z dnia 2022-12-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dokumentacja projektowo-kosztorysowa i wykonanie systemu kontroli dostępu zintegrowanego z RCP pracy w bud. Sądu Rejonowego w Suwałkach przy ul.: Przytorowej 2, Kościuszki 69, Sejneńskiej 30

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Suwałkach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000570683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Waryńskiego 45

1.5.2.) Miejscowość: Suwałki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suwalki.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: suwalki.so.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-801bf504-6c07-11ed-abdb-a69c1593877c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dokumentacja projektowo-kosztorysowa i wykonanie systemu kontroli dostępu zintegrowanego z RCP pracy w bud. Sądu Rejonowego w Suwałkach przy ul.: Przytorowej 2, Kościuszki 69, Sejneńskiej 30

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-801bf504-6c07-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00481083

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00093628/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej systemu kontroli dostępu zintegrowanego z RCP oraz wykonanie SKD zintegrowanego z RCP w budynkach SR w Suwałkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00458021/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG-220-5/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 172357,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej systemu kontroli dostępu zintegrowanego z systemem rejestracji czasu pracy oraz wykonanie SKD zintegrowanego z RCP w budynkach Sądu Rejonowego w Suwałkach przy ul.: Przytorowej 2, Kościuszki 69, Sejneńskiej 30.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42961100-1 - System kontroli dostępu

35123300-5 - System kontroli czasu

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Sąd Okręgowy w Suwałkach, jako Zamawiający w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji o udzielenie zamówienia publicznego, przedmiotem którego jest: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej systemu kontroli dostępu zintegrowanego z systemem rejestracji czasu pracy oraz wykonanie SKD zintegrowanego z RCP w budynkach Sądu Rejonowego w Suwałkach przy ul.: Przytorowej 2, Kościuszki 69, Sejneńskiej 30”, działając zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.) informuje, że unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia nie złożono żadnej oferty.

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1 ustawy nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Uzasadnienie faktyczne: Do dnia upływu terminu składania ofert czyli do dnia 02.12.2022 r. do godz. 8.30. nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-12-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi