USŁUGA UBEZPIECZENIA MIENIA POWIATU PRUDNICKIEGO I JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
Powiat Prudnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00028729
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00028729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-13 15:45
- Lokalizacja
- Prudnik, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2d68c6f-a942-4a8f-ae8c-70d0666fadf4
- Identyfikator
- 7551917146
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00028729 z dnia 2025-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA UBEZPIECZENIA MIENIA POWIATU PRUDNICKIEGO I JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Prudnicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 76
1.5.2.) Miejscowość: Prudnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-200
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiatpr@powiatprudnicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatprudnicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
USŁUGA UBEZPIECZENIA MIENIA POWIATU PRUDNICKIEGO I JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2d68c6f-a942-4a8f-ae8c-70d0666fadf4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00028729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035710/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa ubezpieczenia mienia Powiatu Prudnickiegowraz z jednostkami na okres od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522481
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SWZ NR 223/2024/Prudnik
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ
1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia
2. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia
3. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ryzyka dewastacji
Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ
1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami
2. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów
3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
4. Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń
4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena jedynej złożonej w postępowaniu oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia| 2025-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |