Budowa Kompostowni pryzmowej przy ul. Komunalnej w Puławach

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00481842
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00481842/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-07 13:09
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15303e2a-5f32-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7160004803
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kopania rowówRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00481842 z dnia 2022-12-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Kompostowni pryzmowej przy ul. Komunalnej w Puławach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430840684

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dęblińska 2

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 886 87 68

1.5.8.) Numer faksu: 81 886 87 68 wew. 116

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zuk.pulawy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zuk.pulawy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zuk-pulawy.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Kompostowni pryzmowej przy ul. Komunalnej w Puławach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15303e2a-5f32-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00481842

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00428085/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/ZUK/18/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa kompostowni pryzmowej wraz ze składem gotowego produktu, zlokalizowanej w Puławach przy ul. Komunalnej 11. Zamówienie będzie realizowane na zasadach i warunkach określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ oraz zgodnie z projektem budowlanym dla w/w zadania, zatwierdzonym przez Starostę Puławskiego prawomocną decyzją pozwolenie na budowę Nr AB.6740.9.106.2022 z dnia 20.09.2022 r.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do niniejszej SWZ:
- dokumentacji projektowej,
- przedmiarze robót,
- specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
- informacji BIOZ,
- opinii geotechnicznej wraz z dokumentacją badań podłoża gruntowego
- decyzji - pozwolenie na budowę nr AB.6740.9.106.2022 z dnia 20.09.2022 r.
Zamawiający zaznacza, iż załączony przedmiar robót ma charakter wyłącznie pomocniczy i orientacyjny, a podstawą do obliczenia ryczałtowej ceny oferty jest dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB).
3. Miejsce realizacji zamówienia: Kompostownia, ul. Komunalna 11, 24-100 Puławy, na działkach o numerach ewidencyjnych: 928/3, 928/11, 928/13, 928/16, 930/5, 930/8, 973/2, obręb 0003 – Wólka Profecka.
4. Termin wykonania zamówienia Zamawiający określa na nie dłuższy niż 273 dni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do pierwotnego upływu terminu składania ofert tj. do dnia 23.11.2022 r. do godziny 10:00, do Zamawiającego został skierowany wniosek o wyjaśnienie treści SWZ i dokumentacji projektowej, która stanowi Opis przedmiotu zamówienia, a tym samym jest integralną częścią SWZ. Zamawiający stwierdził, iż powyższa dokumentacja projektowa zawiera istotne usterki w znaczący sposób utrudniające prawidłowe wykonanie zamówienia oraz nie odpowiada kryteriom wskazanym w art. 99 ust. 1 Pzp, zgodnie z którym przedmiot zamówienia opisuje się w sposób jednoznaczny i wyczerpujący, za pomocą dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń, uwzględniając wymagania i okoliczności mogące mieć wpływ na sporządzenie oferty. Powyższe powoduje, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą, co uzasadnia jego unieważnienie.
2022-12-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane