Zakup wraz z dostawą i montażem wyświetlacza wielkoformatowego (telebimu) na terenie hali Torwar II „Lodowisko” w Centralnym Ośrodku Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie.
Centralny Ośrodek Sportu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00482609
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00482609/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-12-07 15:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58f4158e-543e-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00482609 z dnia 2022-12-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą i montażem wyświetlacza wielkoformatowego (telebimu) na terenie hali Torwar II „Lodowisko” w Centralnym Ośrodku Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142733356
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łazienkowska 6a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-449
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 225298768
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cos.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-58f4158e-543e-11ed-9171-f6b7c7d593531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytucja Gospodarki Budżetowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wraz z dostawą i montażem wyświetlacza wielkoformatowego (telebimu) na terenie hali Torwar II „Lodowisko” w Centralnym Ośrodku Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58f4158e-543e-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00482609
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ/P/17/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 300000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą i montażem fabrycznie nowego, wyprodukowanego w 2022 r., wyświetlacza wielkoformatowego (telebimu) wykonanego w technologii SMD o powierzchni całkowitej 21 m2 (+-5%), charakteryzującego się gęstością piksela 4 mm, na konstrukcji stalowej, oprogramowaniem oraz sterownikiem łączącym komputer z telebimem, montażem, ustawieniem, szkoleniem oraz gwarancją.
Wymagany termin realizacji: do 16 grudnia 2022 r.
Etap 1 - opracowanie dokumentacji obejmującej projekt konstrukcji dla montażu telebimu, projekt instalacji kablowej oraz uzgodnienie dokumentacji z Zamawiającym – w terminie 10 dni od podpisania umowy,
Etap 2 - dostawa urządzenia zgodnie z ofertą wykonawcy (załącznik nr 1 do Umowy) i montaż – w terminie do 5.12.2022 r.,
Prace mogą być wykonywane tak, aby nie kolidowały z imprezami/zajęciami odbywającymi się w hali Torwar II „Lodowisko” oraz innymi potrzebami Zamawiającego,
Etap 3 - uruchomienie systemu, uzyskanie odbioru systemu – do 14.12.2022 r.
Etap 4 – przeprowadzenie szkolenia dla pracowników – do 16.12.2022 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32323100-4 - Kolorowe monitory wideo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32323100-4 - Kolorowe monitory wideo
32322000-6 - Urządzenia multimedialne
32351200-0 - Ekrany
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32421000-0 - Okablowanie sieciowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244093,5 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282900 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244093,5 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UP LED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 361811635
7.3.3) Ulica: ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 6
7.3.4) Miejscowość: Stalowa Wola
7.3.5) Kod pocztowy: 37-450
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244093,5 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-16| 2022-12-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |