Przebudowa dwóch przejść dla pieszych w ciągu drogi gminnej - ul. Wojska Polskiego w Końskich.
Gmina Końskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00483066
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00483066/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-08 08:16
- Lokalizacja
- Końskie, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59a04d1a-6a57-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 6581872838
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00483066 z dnia 2022-12-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dwóch przejść dla pieszych w ciągu drogi gminnej - ul. Wojska Polskiego
w Końskich.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Końskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009797
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Końskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umkonskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umkonskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://umkonskie.bipgmina.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dwóch przejść dla pieszych w ciągu drogi gminnej - ul. Wojska Polskiegow Końskich.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59a04d1a-6a57-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00483066
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023537/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa, rozbudowa i przebudowa dróg, parkingów gminnych na terenie gminy Końskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00451721/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-271.1.47.2022.EP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej ul. Wojaka Polskiego polegająca na przebudowie dwóch przejść dla pieszych.
W zakres zamówienia wchodzi:
- rozbiórka, likwidacja części chodnika z kostki betonowej (kostka z demontażu należy przekazać Zamawiającemu),
- wymiana nawierzchni kostki na przejściach na kostkę z różnicą faktury (kolor żółty)
- rozbiórkę krawężników i obrzeży w miejscu likwidowanego przejścia,
- korytowanie i wykonanie podbudowy z kruszywa stabilizowanego mechanicznie gr. 15 cm,
- ustawienie obrzeży i krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem,
- wykonanie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm, na podsypce cementowej gr. 5cm,
- wykonanie oznakowania poziomego jezdni masami termoplastycznymi,
- wykonanie oznakowania pionowego,
- zamontowanie aktywnych punktowych elementów odblaskowych LED „kocie oczka”,
- montaż ogrodzenia segmentowego U-12a,
- montaż azyli dla pieszych,
- budowa dedykowanego oświetlenia dla przedmiotowych przejść: przestawienie istniejących słupów, montaż i ustawienie słupów aluminiowych, montaż wysięgników rurowych na słupach, montaż przewodów do opraw oświetleniowych, montaż opraw oświetlenia zewnętrznego, wykonanie linii do zasilania opraw,
- roboty przygotowawcze i porządkowe,
- obsługa geodezyjna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i brak możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-12-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |