Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00483298
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-08 09:11
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6762083306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rękawice jednorazoweOdzież ochronna i zabezpieczająca

Wykonawcy

7 przyznanych

SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
130 680 PLN
NEOMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
12 798 PLN
TIORO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnowskie Góry, PL
31 995 PLN
SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
181 440 PLN
J.CHODACKI, A.MISZTAL MEDICA SPÓŁKA JAWNALubin, PL
7020 PLN
MÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 982,4 PLN
MÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 982,4 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.