Realizacja robót budowlanych na zadanie pn.: ,,Budowa Skateparku w Wołominie”
Gmina Wołomin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00483563
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00483563/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-08 10:05
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b3d514c-569e-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 1251333722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00483563 z dnia 2022-12-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych na zadanie pn.: ,,Budowa Skateparku w Wołominie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja robót budowlanych na zadanie pn.: ,,Budowa Skateparku w Wołominie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b3d514c-569e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00483563
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019651/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa skateparku w Wołominie na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wołominie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00415592/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.41.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych na zadanie pn.: ,,Budowa Skateparku w Wołominie”.
W ramach wykonania zamówienia:
1. Zamawiający powierza a Wykonawca przyjmuje do wykonania roboty budowlane polegające na budowie skateparku na działkach nr 238/1, 238/3 obr. 27, położonych przy ulicy Lipińskiej 16 w Wołominie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego, obejmujące:
1) rozbiórkę istniejącego budynku gospodarczego (garażowo-magazynowego);
2) budowę betonowej płyty jezdnej skateparku;
3) instalację urządzeń/elementów wyposażenia sportowego umożliwiających uprawianie sportów związanych z deskorolkami, rolkami, rowerami, hulajnogami, etc.;
4) budowę nawierzchni utwardzonych ścieżek i dojść pieszych;
5) przebudowę ogrodzenie terenu zespołu szkolnego od strony ul. Prądzyńskiego;
6) instalację elementów małej architektury;
7) przebudowę istniejącej sieci kanalizacji deszczowej i przyłączenie projektowanego obiektu dla odprowadzenia wody deszczowej z niecki skateparku;
8) instalację poidełka i przyłączenie do sieci wodociągowej;
9) instalację oświetlenia skateparku wraz z przyłączeniem do istniejącej sieci;
10) instalację monitoringu cctv;
11) prace pielęgnacyjne przy istniejącym drzewostanie oraz nowe nasadzenia i aranżacje zieleni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art 255 pkt 3) przywołanej na wstępie ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty .Zamawiający informuje, że na sfinansowanie tego zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę brutto 2 195 000,00 zł. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta , która znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnia powyższe postępowanie.
| 2022-12-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |