Remont ul. Ogrodów Działkowych wraz z łącznikiem (działki ewid. nr 12, 4, 6/10, 6/8 obręb 36 Wołomin)

Gmina Wołomin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00483604
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00483604/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-08 10:14
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9c4144b-40a5-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
1251333722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00483604 z dnia 2022-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ul. Ogrodów Działkowych wraz z łącznikiem (działki ewid. nr 12, 4, 6/10, 6/8 obręb 36 Wołomin)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ul. Ogrodów Działkowych wraz z łącznikiem (działki ewid. nr 12, 4, 6/10, 6/8 obręb 36 Wołomin)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9c4144b-40a5-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00483604

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019651/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Remont ul. Ogrodów Działkowych wraz z łącznikiem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00372064/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.34.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest remont ul. Ogrodów Działkowych wraz z łącznikiem (działki ewid. nr 12, 4, 6/10, 6/8 obręb 36 Wołomin) w następującym zakresie:
W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności:
1) wykona roboty przygotowawcze;
2) wykonana roboty ziemne;
3) wykonana nawierzchnię z betonu asfaltowego;
4) wykona humusowanie wraz z obsianiem trawą;
5) opracuje dokumentację powykonawczą w 1 egz.;
6)przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji powykonawczej, na warunkach określonych PPU;
7) udzieli gwarancji na roboty budowlane, na warunkach określonych w PPU.

Zakres robót ujęty jest w n/w dokumentach i projektach, które stanowią Załącznik nr 1A do niniejszej specyfikacji:
1)Dokumentacja projektowa opracowana przez Szydłowski Piotr, Biuro Projektów Drogowych „TMP PROJEKT” ul. Krzyżówki 3 lok. U3, 03-193 Warszawa:
A )Projekt techniczny,
b) Szczegółowe specyfikacje techniczne.

Szczegółowy zakres podstawowych robót ujęty jest w Przedmiarze robót, stanowiącym Załącznik nr 1B do niniejszej specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art 255 pkt 3) przywołanej na wstępie ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty .
Zamawiający informuje, że na sfinansowanie tego zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę brutto 200 000,00 zł. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty , które przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnia powyższe postępowanie
2022-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane