Zakup samochodu 9-cio osobowego dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy

Powiat Świdnicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00029199
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00029199/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-14 08:15
Lokalizacja
Świdnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6de06ef-d14a-43b4-9ad9-85885b8f8523
Identyfikator
8842369827
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osoboweMinibusyPojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Wykonawcy

1 przyznane

DOM SAMOCHODOWY "GERMAZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
210 883,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00029199 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu 9-cio osobowego dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7

1.5.2.) Miejscowość: Świdnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748500400

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu 9-cio osobowego dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6de06ef-d14a-43b4-9ad9-85885b8f8523

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00029199

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057033/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup samochodu 9-cio osobowego dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656372

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.272.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 185411,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego (rok produkcji 2024, bez przebiegu) samochodu 9-cio osobowego z nadwoziem typu „bus” dla Starostwa Powiatowego z siedzibą w Świdnicy przy ul Marii Skłodowskiej–Curie 7, spełniającego wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy Prawo o Ruchu Drogowym.

Przedmiot zamówienia musi posiadać:
- świadectwo zgodności lub dokument równoważny;
- dopuszczalna masa całkowita do 3,5 t.
- samochód min 4-drzwiowy
- samochód 9-osobowy
- norma emisji spalin - EURO 6
- moc silnika min.140 KM
- silnik diesla 1900 cm 3
- skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa lub automatyczna
- napęd na jedną lub obie osie
- ABS- system zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania;
- ASR – system kontroli momentu obrotowego
- ESP lub TCS- system stabilizacji toru jazdy lub system kontroli trakcji
- system wspomagania ruszania pod górę;
- poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera
- wspomaganie kierownicy;
- centaralny zamek zdalnie sterowany pilotem
- immobiliser
- klimatyzacja przednia i dodatkowa w części pasażerskiej
- nawiewy w przestrzeni pasażerskiej,
- elektryczne regulowane szyby w drzwiach przednich
- elektryczne regulowane lusterka zewnętrzne + podgrzewane
- szyba przednia termoizolacyjna
- radio z ekranem min 6 cali + min. 6 głośników
- lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i ogrzewane
- podsufitka i tapicerka w przestrzeni pasażerskiej
- oświetlenie wnętrza przestrzeni pasażerskiej
- nadwozie w przestrzeni pasażerskiej przeszklone
- czujniki kontroli ciśnienia w oponach
- dodatkowy komplet kół 16 cali (4 szt. - zimowe)
- koło zapasowe
- gaśnica, trójkąt ostrzegawczy, apteczka
- długość pojazdu min. 5200 mm,
- wysokość pojazdu max. do 2000 mm, (ze względu na wymiary posiadanego garażu)

Na przedmiot zamówienia wykonawca udzieli gwarancji mechanicznej na okres min 4 lat, gwarancji na powłokę lakierniczą min. 3 lata oraz min. 10 lat gwarancji na perforacje blach nadwozia

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34114400-3 - Minibusy

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210883,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224967,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 210883,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dom Samochodowy GERMAZ sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8940005440

7.3.3) Ulica: Strzegomska 139

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-428

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 210883,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-30
2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy