Termomodernizacja budynku przy ul. Wojtyłów 14, 16 w Wadowicach w zakresie wymiany instalacji centralnego ogrzewania wraz z kotłownią – etap I

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00486104
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00486104/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-09 08:48
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5742fca-d11f-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie kotłówInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00486104 z dnia 2022-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku przy ul. Wojtyłów 14, 16 w Wadowicach w zakresie wymiany instalacji centralnego ogrzewania wraz z kotłownią – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku przy ul. Wojtyłów 14, 16 w Wadowicach w zakresie wymiany instalacji centralnego ogrzewania wraz z kotłownią – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5742fca-d11f-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00486104

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033819/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Termomodernizacja budynku przy ul. Wojtyłów 14, 16 w Wadowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153951/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.41.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 325203,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje rozbiórkę i budowę wewnętrznej instalacji gazowej w budynku położonym w miejscowości Wadowice przy ul. Wojtyłów 14 i 16 na działkach nr 19/7, 19/9.

Roboty obejmują między innymi:
• demontaż istniejącej instalacji centralnego ogrzewania,
• demontaż urządzeń, rurociągów, kominów i armatury w kotłowni gazowej,
• niezbędne roboty budowlane,
• budowę kotłowni gazowej wraz z kotłami, rurociągami, armaturą, systemem powietrzno-spalinowym,
• montaż instalacji centralnego ogrzewania,
• niezbędne roboty budowlane,
• próby i uruchomienie instalacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129, ze zm.) tj. cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

UZASADNIENIE
Zamawiający, na sfinansowanie przedmiotu zamówienia przeznaczył kwotę 400.000,00 zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu złożonej przez MCE Małopolskie Centrum Ekologiczne Sławomir Migdałek, Piotr Kozłowksi S.C. Klecza Dolna 15 A, 34-124 Klecza Górna, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może jej zwiększyć do wartości najkorzystniejszej oferty, stąd postępowanie należało unieważnić.
2022-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane