Usługa przygotowania i dostawy całodobowego wyżywienia dla wychowanków Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Starachowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00029250
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00029250/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-14 08:25
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e7e0764-ab11-4d31-b067-cb9772f53beb
Identyfikator
6642036959
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w StykowieStyków, PL · lot 0
178 850 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00029250 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa przygotowania i dostawy całodobowego wyżywienia dla wychowanków Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Starachowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260085779

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radomska 72

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 412710193

1.5.8.) Numer faksu: 412710193

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@domdzieckastarachowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.domdzieckastarachowice.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa przygotowania i dostawy całodobowego wyżywienia dla wychowanków Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e7e0764-ab11-4d31-b067-cb9772f53beb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00029250

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648297

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 12 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przedmiotowe zamówienie dotyczy dostawy posiłków o wartości niższej niż progi unijne. Zgodnie z art. 305 pkt. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 12 ustawy pzp udzielenie zamówienia w tym trybie jest zasadne, gdy zamówienie udzielane jest przez zamawiającego będącego jednostką sektora finansów publicznych innemu zamawiającemu także jednostce sektora finansów publicznych, który sprawuje kontrolę nad zamawiającym udzielającym zamówienia lub innej osobie prawnej kontrolowanej przez tego samego zamawiającego. PO-W i PZAZ to jednostki organizacyjne Powiatu Starachowickiego bez udziału kapitału prywatnego realizujące zadania powierzone im przez powiat i kontrolowane przez niego. Z uwagi na powyższe jednostki spełniają warunki ustawowe do zawarcie przez nie umowy w trybie zamówienia z wolnej ręki. Więcej informacji znajdzie się w sekcji nr VI-informacje dodatkowe.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 178850 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i dostawa całodoowego wyżywienia dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Starachowicach

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 260442009

7.3.3) Ulica: Świętokrzyska 125

7.3.4) Miejscowość: Styków

7.3.5) Kod pocztowy: 27-230

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178850 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi