Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie dolnośląskim na DK46 w miejscowości Laski
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00486851
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00486851/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-09 11:02
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a68a5234-77a7-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 8992441331
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00486851 z dnia 2022-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie dolnośląskim na DK46 w miejscowości Laski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Ślaskich 186
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-139
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wroclaw@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie dolnośląskim na DK46 w miejscowości Laski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a68a5234-77a7-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00486851
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00072299/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.85 Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie dolnośląskim na DK 46 w miejscowości Laski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W dwóch poprzednich postępowaniach przetargowych przeprowadzonych w roku 2021 nie wpłynęła
żadna oferta. Warunki zamówienia nie zostały zmienione. Powyższe wyczerpuje przesłanki występujące w art. 209 ust. 1 pkt. 1) ustawy pzp
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O/WR.D-3.2411.47.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1582881,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje aktualizację dokumentacji projektowej (w tym zaprojektowanie
doświetlenia przejść dla pieszych) oraz realizację zadania na podstawie zaktualizowanej dokumentacji tj., budowę chodników o dł. ok. 700 m, budowę kanalizacji deszczowej, przejścia dla pieszych wraz z doświetleniem,
przebudowę zjazdów publicznych i indywidualnych. Ponadto należy wykonać kanał technologiczny oraz zapewnić nadzór archeologiczny wraz z badaniami archeologicznymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, działając w trybie art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022, poz. 1710), informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie dolnośląskim na DK46 w miejscowości Laski”, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2022-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |