„Wykonanie robót hydrotechnicznych na obszarze Natura 2000 Trzebiatowsko – Kołobrzeski Pas Nadmorski PLH 320017: zad. 3 Rezerwat Roby” – w podziale na części
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00486966
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00486966/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-09 11:23
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06ea72f7-37e5-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8513073563
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Budowa obiektów inżynierii wodnejRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowę
Wykonawcy
2 przyznane
WOJCIECH SPYCHAŁACzłopa, PL · lot 0
768 082,2 PLNZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH S.C. GRAŚ ZBIGNIEW, GRAŚ LIDIAWałcz, PL · lot 1
295 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00486966 z dnia 2022-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót hydrotechnicznych na obszarze Natura 2000 Trzebiatowsko – Kołobrzeski Pas Nadmorski PLH 320017: zad. 3 Rezerwat Roby” – w podziale na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320590577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Teofila Firlika 20
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-637
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szczecin.rdos.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-szczecin
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-06ea72f7-37e5-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie robót hydrotechnicznych na obszarze Natura 2000 Trzebiatowsko – Kołobrzeski Pas Nadmorski PLH 320017: zad. 3 Rezerwat Roby” – w podziale na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06ea72f7-37e5-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00486966
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00075688/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Wykonanie robót hydrotechnicznych na obszarze 2000 Trzebiatowsko - Kołobrzeski Pas Nadmorski PLH 320017: część nr 3 Rezerwat Roby”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Ochrona siedlisk i gatunków terenów nieleśnych zależnych od wód” realizowane w ramach projektu nr POIS.02.04.00-00-0108/162.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00353570/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.6.2022.PR.73
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Wykonanie trzech zastawek przelewowych ST1, St2, St7 na rowie R-B’’17; wykonanie czterech zastawek blokujących (St3 na rowie R-B”27a, St4 na rowieR-B”27, St5, St6 na rowie R-B”26); wykonanie trzech przepustów P1 - P3, wykonanie umocnienia Kanału Bieczyno na długości 850 m, obsługa geodezyjna, prace towarzyszące, wycinka drzew i krzewów, rozdrobnienie biomasy z wycinki
z wykorzystaniem rębaka, złożenie biomasy w pryzmach poza terenem Rezerwatu Roby w miejscach wyznaczonych przez zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 795193,44 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Wykonanie pięć przepustów (P4 - P8), wykonanie umocnień na rowachR3 - R4 na długości 950 m, obsługa geodezyjna, prace towarzyszące, wycinka drzew i krzewów, rozdrobnienie biomasy z wycinki z wykorzystaniem rębaka, złożenie biomasy w pryzmach poza terenem Rezerwatu Roby w miejscach wyznaczonych przez zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 307477,31 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 768082,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 896960,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 768082,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wojciech Spychała
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7651141840
7.3.4) Miejscowość: Człopa
7.3.5) Kod pocztowy: 78-630
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 768082,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375454,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych s.c. Graś Zbigniew, Graś Lidia
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych Graś Zbigniew
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7650005738
7.3.4) Miejscowość: Wałcz
7.3.5) Kod pocztowy: 78-600
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2022-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |