Budowa żłobka w Bytomiu Odrzańskim

Gmina Bytom Odrzański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00487056
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00487056/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-09 11:38
Lokalizacja
Bytom Odrzański, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be5c4e33-1e0a-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
9251958691
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeZbrojenieSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskie i szklarskieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF GOŁAWSKIOtyń/Modrzyca, PL · lot 0
3 861 228,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00487056 z dnia 2022-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa żłobka w Bytomiu Odrzańskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom Odrzański

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770296

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Bytom Odrzański

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-115

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68/3884022

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bytomodrzanski@bytomodrzanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bytomodrzanski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.bytomodrzanski.pl/index.php/zamowienia-publiczne/52-przetargi-aktualne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa żłobka w Bytomiu Odrzańskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be5c4e33-1e0a-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00487056

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014541/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa żłobka w Bytomiu Odrzańskim w rama realizacji projektu pn. Rewitalizacja Gminy Bytom Odrzański - etap IV

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane w ramach projektu nr RPLB.09.02.01-08-0012/21 pn. „Rewitalizacja Gminy Bytom Odrzański – etap IV” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310055/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2923132,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje budowę budynku zakładu opiekuńczo-wychowawczego (żłobka) wraz z niezbędną infrastrukturą: instalacją doziemną elektroenergetyczną, telekomunikacyjną, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, oraz przyłączem kanalizacji ogólnospławnej. Działka jest obecnie zabudowana i uzbrojona – konieczna będzie rozbiórka budynku tymczasowego. Projektowana budowa żłobka koliduje z podziemną infrastrukturą techniczną. Projektuje się przebudowę istniejących wewnętrznych sieci uzbrojenia terenu. Instalacja wodociągowa – do likwidacji. Kolizja z siecią gazową – sieć gazowa do przebudowy.
Budynek będzie przeznaczony do użytku osób o ograniczonej zdolności poruszania się. Żłobek zaprojektowano dla dwóch oddziałów dziecięcych. Każdy oddział jest przeznaczony dla 20 osób. Łącznie budynek zaprojektowano dla 40 dzieci.
Oddziały posiadają wyjście na taras od komunikacji wewnętrznej, przez szatnię ubrań wierzchnich. Taras umożliwia niemowlętom leżakowanie, oraz zapewnia odpoczynek na świeżym powietrzu. Ponadto, obiekt będzie wyposażony w urządzony plac zabaw, niedostępny dla osób postronnych. Budynek posiada salę wczesnego wspomagania dzieci, wyposażoną w łazienkę i pomieszczenie magazynowe.
Projektowany budynek wyposażony będzie w instalacje wewnętrzne tj. wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, telekomunikacyjną, wentylację mechaniczną oraz instalację grzewczą. Od strony wewnętrznego dziedzińca projektuje się plac zabaw dla żłobka w odległości 3,85 i 5,59 m od budynku. Plac zabaw sąsiaduje z pomieszczeniami komunikacji, które nie są przeznaczone na stały pobyt ludzi.

Projektowany budynek:
- Długość/szerokość/wysokość maksymalna (od najniższej położonego wejścia): 39,62m/33,30m/4,29m;
- Powierzchnia projektowanej zabudowy: 681,73 m2;
- Powierzchnia całkowita: 794,73 m2;
- Kubatura netto: 1 683,66 m3;
- Kąt nachylenia dachu: 2%-4%;
- Liczba kondygnacji: 1 (budynek niski – N).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262310-7 - Zbrojenie

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45000000-7 - Roboty budowlane

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3861228,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5416101,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3861228,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TECHGIPS Budownictwo Krzysztof Goławski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9251079618

7.3.3) Ulica: Nagietkowa

7.3.4) Miejscowość: Otyń

7.3.5) Kod pocztowy: 67-106

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3861228,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane