Przebudowa drogi powiatowej nr 1909N na odcinku Wieliczki - Nowy Młyn
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W OLECKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00487089
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00487089/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-09 11:43
- Lokalizacja
- Olecko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01c01993-6729-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 8471394600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00487089 z dnia 2022-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1909N na odcinku Wieliczki - Nowy Młyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W OLECKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790676004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Olecko
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 87 520 22 24
1.5.8.) Numer faksu: 87 520 22 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat.olecko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.olecko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność związana z drogami, mostami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1909N na odcinku Wieliczki - Nowy Młyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01c01993-6729-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00487089
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015216/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1909 N na odcinku Wieliczki - Nowy Młyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja dofinansowana jest z programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Edycja 3PGR2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00447916/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.III.342/25/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4693495,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi powiatowej nr 1909N na odcinku Wieliczki - Nowy Młyn od km 0+000 do km 1+600. Forma przebudowy: zaprojektuj i zbuduj.
W ramach zadania planuje się przebudowę drogi wraz z podniesieniem jej nośności do kategorii ruchu KR3, przebudowę przepustów pod koroną drogi
i zjazdami indywidualnymi, przebudowa skrzyżowań z drogami gminnymi oraz drogą powiatową nr 1826N. Dla poprawy bezpieczeństwa wybudowany zostanie ciąg pieszo rowerowy poza jezdnią. Planuje się wymianę starego oznakowania pionowego oraz wprowadzenie oznakowania poziomego. Przy realizacji zadania wybudowane zostaną zatoki autobusowe.
Wykonawca zaprojektuje, wybuduje i odda do użytkowania w stanie wolnym od wad i usterek drogę powiatową 1909N na odcinku Wieliczki - Nowy Młyn. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia na podstawie dokumentacji projektowej
opracowywanej przez siebie na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego (PFU) i wytycznych Zamawiającego,
zweryfikowanej i zatwierdzonej przez Zamawiającego.
Zamawiający dopuszcza wykonanie nawierzchni jezdni przy użyciu technologii:
a) z betonu asfaltowego (oferta podstawowa)
b) bądź z betonu cementowego (oferta wariantowa).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7199805,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10997386,14 PLN
| 2022-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |