Remont części pomieszczeń na pierwszym piętrze w budynku nr 23 zlokalizowanym na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
Narodowe Centrum Badań Jądrowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00487182
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00487182/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-09 12:00
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8fdbc282-6999-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 5320100125
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00487182 z dnia 2022-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części pomieszczeń na pierwszym piętrze w budynku nr 23 zlokalizowanym na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań Jądrowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001024043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Andrzeja Sołtana 7
1.5.2.) Miejscowość: Otwock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ncbj.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ncbj.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ncbj; www.ncbj.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont części pomieszczeń na pierwszym piętrze w budynku nr 23 zlokalizowanym na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fdbc282-6999-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00487182
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00449871/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.270.79.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont części pomieszczeń na pierwszym piętrze w budynku nr 23 zlokalizowanym na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
Zakres przedmiotu zamówienia składa się z gwarantowanego przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia (zamówienie podstawowe) oraz z zamówienia objętego prawem opcji (zamówienie opcjonalne). Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji.
Przedmiot zamówienia podstawowego obejmuje:
1) Kompleksowy remont pomieszczeń na piętrze budynku 23 składający się z prac budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych oraz wymiany stolarki drzwiowej w zakresie pomieszczeń: A106, A107, A108, A109, A110, A111, A111a, A112/A113/A114, A116/A117, A118, A119, A120, A121a, A121b, A121, A121c, A122, A123, A124, A125, A126;
2) Częściowy remont pomieszczeń na piętrze budynku 23 składający się z prac budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych w zakresie pomieszczeń: A115, A127;
3) Kompleksowy remont korytarza A102 na piętrze budynku 23 składający się z prac budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych oraz wymiany stolarki drzwiowej do pomieszczenia B101 i B103;
4) Wykonanie prac instalacyjnych poza pomieszczeniami wskazanymi w punktach 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania nowo wykonanych instalacji;
5) Uruchomienie i przetestowanie wszystkich instalacji wykonanych podczas remontu;
6) Wykonanie dokumentacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
51100000-3 - Usługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |