„Przebudowa dróg i chodników ulicy Żeromskiego w Nowogardzie – III postępowanie”
Powiat Goleniowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00487593
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00487593/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-09 13:06
- Lokalizacja
- Goleniów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9fa77eff-5b57-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8561577155
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00487593 z dnia 2022-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg i chodników ulicy Żeromskiego w Nowogardzie – III postępowanie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Goleniowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Goleniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrip@powiat-goleniowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-goleniowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/sp_goleniow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dróg i chodników ulicy Żeromskiego w Nowogardzie – III postępowanie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fa77eff-5b57-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00487593
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WDI.272.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projekt opracowano na zlecenie Zamawiającego tj. Gminy Nowogard.
Przedmiotem opracowania jest projekt przebudowy dróg i chodników ulicy Żeromskiego
w Nowogardzie, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie.
Ulica Żeromskiego – droga powiatowa nr 4266Z.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty stanowiące załącznik nr 9 do SWZ:
1) Projekt wykonawczy (z podziałem na branże: drogowa, sanitarna, elektryczna – oświetlenie uliczne, elektryczna –
likwidacja kolizji elektroenergetycznej)
Ogłoszenie nr 2022/BZP 00361101 z dnia 2022-09-23
2022-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
2) Przedmiar robót
3) Decyzja ZRID i postanowienie do decyzji
4) Decyzja wodno-prawna (przepusty, kanalizacja deszczowa)
5) Uzgodnienia: ENEA
6) Stała organizacja ruchu
7) Szczegółowe specyfikacje techniczne
Przed przystąpieniem do realizacji robót budowlanych Wykonawca zobowiązany jest opracować i zatwierdzić projekt
tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót w pasie drogi publicznej.
Tablica informacyjna:
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania tablicy informacyjnej określonej w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 7
maja 2021 w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane
lub dofinansowane. Edytowalne pliki cyfrowe udostępnione są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa
Rady Ministrów pod adresem http://www.gov.pl/premier/dzialania-informacyjne.
Należy wykonać tablice w rozmiarze 180 cm x 120 cm. Jeżeli ze względów technicznych lub biorąc pod uwagę względy
bezpieczeństwa (np. przy wąskich pasach drogowych, przejściach dla pieszych) postawienie tablicy o tych wymiarach nie
jest możliwe, dopuszcza się użycie tablicy o wymiarach 90 cm x 60 cm, po spełnieniu wymogów określonych w § 5 ust 13
pkt 2 rozporządzenia, o którym mowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3999960 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4777657,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3999960 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRIB D.Y.K.O.W.S.K.I. sp. z o.o. Łukasz Dykowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 851316740
7.3.3) Ulica: ul. Dąbska 78
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-789
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3999960 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2022-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |