Dostawa oleju opałowego lekkiego do Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie na 2025 rok

Powiat Aleksandrowski- Dom Pomocy Społecznej w Zakrzewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00029430
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00029430/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-14 08:54
Lokalizacja
Zakrzewo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0670cc5-643e-4916-8ed4-c423418b32ba
Identyfikator
8911623744
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW KWIATKOWSKIWładysławów, PL · lot 0
386 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00029430 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego do Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie na 2025 rok

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Aleksandrowski- Dom Pomocy Społecznej w Zakrzewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296650

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Inowrocławska 20

1.5.2.) Miejscowość: Zakrzewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-707

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 272 00 15

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dompomocysek@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpszakrzewo.nowybip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0670cc5-643e-4916-8ed4-c423418b32ba

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Dom Pomocy Społecznej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju opałowego lekkiego do Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie na 2025 rok

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0670cc5-643e-4916-8ed4-c423418b32ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00029430

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046506/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju lekkiego opałowego do Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie na 2024 rok

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619075

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AF.230TP.6/D.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 569106,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy oleju opałowego lekkiego do Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie na 2025r.
2. Kotłownia wyposażona jest w 2 piece oraz 10 zbiorników, każdy o pojemności na 2000l oleju opałowego (razem: 10 x 2000l=20000l).
3. W okresie realizacji umowy Zamawiający przewiduje zakup 100.000 litrów oleju opałowego lekkiego. Podana ilość jest ilością szacunkową. Może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w przypadku zaistnienia okoliczności , na które Zamawiający nie ma wpływu, w tym niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ostateczna ilość zamówionego oleju opałowego będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. W przypadku zakupu mniejszej, niż wskazana w zapotrzebowaniu (100.000 litrów) ilość litrów oleju opałowego, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego.
4. Wymagania jakościowe w odniesieniu do przedmiotu zamówienia (zamawianego oleju opałowego lekkiego):
• Wartość opałowa nie mniejsza, niż 42,6 MJ/kg
• Gęstość w temperaturze 15oC nie większa, niż 860 kg/m3
• Zawartość siarki max 0,1% (m/m)
• Temperatura zapłonu min 56oC
• Barwa czerwona
• Pozostałe parametry zgodne z Polską Normą PN-C-96024.

5. Dostarczany produkt (olej opałowy lekki) musi posiadać atesty oraz świadectwo jakości producenta (lub innej jednostki upoważnionej do wykonywania stosownych badań w tym zakresie). Atesty i świadectwa muszą być dołączane do każdej realizowanej dostawy.
6. Realizacja dostaw odbywać się będzie (w dni robocze) w godzinach 8:00 - 13:00, nie później, niż po upływie 48 godzin od chwili przyjęcia zamówienia. Zamówienia składane będą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
7. Podstawą wzajemnych rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą będzie ilość oleju opałowego określana w litrach w temperaturze referencyjnej 15oC.
8. Dostawy realizowane będą specjalistycznym transportem (autocysterną) wyposażonym w legalizowany układ pomiarowy (licznik).
9. Przed dostawą, na żądanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest okazać dokument potwierdzający legalizację urządzenia pomiarowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 386000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 425000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 386000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TRANS-OLL Jarosław Kwiatkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6680010583

7.3.3) Ulica: Felicjanów 11A

7.3.4) Miejscowość: Władysławów

7.3.5) Kod pocztowy: 62-710

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 386000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy