Przebudowa Stacji Wodociągowej w Sokołowie Podlaskim
Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Komunalnych Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00487719
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00487719/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-09 13:25
- Lokalizacja
- Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1315aef1-507f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8230001533
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00487719 z dnia 2022-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Stacji Wodociągowej w Sokołowie Podlaskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Komunalnych Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 710014751
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kosowska 75
1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 7812408
1.5.8.) Numer faksu: 25 7813078
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: puik@sokolowpodl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://puiksokolowpodl.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1315aef1-507f-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Stacji Wodociągowej w Sokołowie Podlaskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1315aef1-507f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00487719
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00403027/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I/2/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zamówienia pn. „Przebudowa Stacji Wodociągowej w Sokołowie Podlaskim”, w zakresie:
1) generalnego remontu budynku wraz z ociepleniem i budową dachu w tym:
a) przebudowę budynku technologicznego poprzez dostosowanie układu funkcjonalnego w obrębie części technologicznej do projektowanej nowej technologii uzdatniania wody,
b) ocieplenie ścian zewnętrznych i stropodachu oraz rewitalizację architektury całego obiektu poprzez przekrycie obiektu dachami czterospadowymi i nowa kolorystykę elewacji
2) wymiana wszystkich urządzeń technologicznych Stacji, przebudowa technologii uzdatniania Stacji,
3) odbudowy dróg technologicznych na terenie Stacji zgodnie z projektem,
4) remontu odstojnika – osadnika na ścieki z płukania filtrów,
5) rozbiórki budynku chlorowni.
pkt 1), 2), 3) 4) - zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 8 do SWZ z zastrzeżeniem: umowa nie obejmuje przebudowy pompowni I stopnia tj. uzbrojenia studni głębinowych oraz przewiązek na wodociągu wody surowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższakwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13973434,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15400830,00 PLN
| 2022-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |