Zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych w roku 2022/2023
GMINA PRZODKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00488056
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-09 14:20
- Lokalizacja
- Przodkowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5891005383
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Dokumenty
To postępowanie jest prowadzone na zewnętrznej platformie.
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
4 przyznane
MATEUSZ ZABOROWSKIKczewo 78, PL
66 075 PLNDANIEL ZABOROWSKIPrzodkowo, PL
48 100 PLNMIROSŁAWA LEMANTokarskie Pnie, PL
39 527,2 PLNMIROSŁAWA LEMANTokarskie Pnie, PL
39 527,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.
Otwórz u źródła