Poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez Urząd Gminy w Lelowie dla osób ze szczególnymi potrzebami
GMINA LELÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00488203
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00488203/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-09 14:45
- Lokalizacja
- Lelów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d004efc-6a32-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 9492172992
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00488203 z dnia 2022-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez Urząd Gminy w Lelowie dla osób ze szczególnymi potrzebami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LELÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398089
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szczekocińska 18
1.5.2.) Miejscowość: Lelów
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-235
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343550121
1.5.8.) Numer faksu: 343550049
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.milek@lelow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lelow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d004efc-6a32-11ed-aea3-5a7c432eaced1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez Urząd Gminy w Lelowie dla osób ze szczególnymi potrzebami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d004efc-6a32-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00488203
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027971/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez Urząd Gminy w Lelowie dla osób ze szczególnymi potrzebami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00450699/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIR.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 376150,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowy remont holu głównego oraz korytarza wraz z utworzeniem w części holu głównego sali na potrzeby obsługi interesanta oraz montaż platformy pionowej wraz z wyznaczeniem miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych oraz remontem schodów głównych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez Urząd Gminy w Lelowie dla osób ze szczególnymi potrzebami”
Przedmiotem inwestycji jest likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy Lelów przez wykonanie kompleksowego remont holu głównego oraz korytarza wraz z utworzeniem w części holu głównego sali na potrzeby obsługi interesanta oraz montaż platformy dla niepełnosprawnych wraz z wyznaczeniem miejsca parkingowego, remontem schodów głównych i wykonaniem oznaczeń dla osób niepełnosprawnych. Zakres prac obejmuje również dostosowanie instalacji elektrycznej.
UWAGA: Prace wykonywane będą na czynnym obiekcie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie unieważnione| 2022-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |