Wykonanie modernizacji dotychczasowej instalacji elektrycznej na trzecim piętrze budynku WSPR w Rzeszowie przy ul. Poniatowskiego 4
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00488599
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00488599/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-11 19:00
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d308c09-2c7e-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8132902117
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00488599 z dnia 2022-12-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji dotychczasowej instalacji elektrycznej na trzecim piętrze budynku WSPR w Rzeszowie przy ul. Poniatowskiego 4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690271233
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-026
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wspr@wspr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wspr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie modernizacji dotychczasowej instalacji elektrycznej na trzecim piętrze budynku WSPR w Rzeszowie przy ul. Poniatowskiego 42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d308c09-2c7e-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00488599
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00332900/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSPR-DT/3113/9/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 31592,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji dotychczasowej instalacji elektrycznej na trzecim piętrze budynku WSPR w Rzeszowie przy ul. Poniatowskiego 4.
2. Prace będą polegały na:
- Demontażu starej i zamontowaniu nowej tablicy rozdzielczej podtynkowej w drugiej klasie izolacji;
- Wymianie obwodów oświetleniowych i gniazd wtykowych, gniazd zasilających urządzenia techniczne w pomieszczeniach i na korytarzu,
- Demontażu starych i montażu nowych opraw oświetleniowych typu LED,
- Montażu oświetlenia awaryjnego/ ewakuacyjnego,
- Zainstalowaniu gniazd wtyczkowych,
- Zainstalowaniu sygnalizacji przyzywowej,
- Instalacji ochrony przeciwporażeniowej.
3. Wykonawca jest zobowiązany wykonać ww. prace stanowiące przedmiot niniejszego postępowania według dokumentacji projektowej, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami, normami i uzgodnieniami branżowymi.
4. Wykonawca zobowiązany jest do należytego zabezpieczenia terenu, mienia i instalacji klimatyzacyjnej przed ewentualnymi uszkodzeniami, zakurzeniem. Prace powinny być wykonywane w sposób niezakłócający działalności na pozostałych piętrach budynku. W razie awarii prądu w innych częściach budynku spowodowanej wykonywanymi pracami Wykonawca niezwłocznie i na własny koszt usunie awarię.
5. Wszystkie odpady powstałe w wyniku prowadzonych prac Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt uprzątnąć i zutylizować.
6. Zamawiający wymaga udzielenia min. 36 miesięcy gwarancji na całość robót budowlanych ( okres ten może zostać wydłużony zgodnie z złożonym przez Wykonawcę w formularzu Oferta oświadczeniem) oraz 60 miesięcy rękojmi.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki:
7.1.Załączona do SWZ dokumentacja techniczna ( przedmiar, opisy techniczne, rysunki, STWiOR);
7.2.Załącznik nr 4 do SWZ pn. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożona oferta przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przewidział na realizację zamówienia, jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przewidzianej na realizację do ceny oferty z najniższą ceną lub do ceny lub kosztu oferty najkorzystniejszej| 2022-12-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |