Dostawa i wdrożenie rozwiązań informatycznych podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00488907
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-12 09:16
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7441484344
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
System sieciowy
Wykonawcy
4 przyznane
MAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModliczka, PL
166 050 PLNMAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModliczka, PL
80 649,56 PLNMAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModliczka, PL
80 649,56 PLNMAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModliczka, PL
53 881,38 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.