Przebudowa wnętrza Sali widowiskowej w ramach projektu JAK w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury

KROTOSZYŃSKI OŚRODEK KULTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00489007
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00489007/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-12 09:40
Lokalizacja
Krotoszyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a962920-5525-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6210004585
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneWindyInstalowanie windUsługi instalowania urządzeń mechanicznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00489007 z dnia 2022-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wnętrza Sali widowiskowej w ramach projektu JAK w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KROTOSZYŃSKI OŚRODEK KULTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000285178

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18

1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 725 42 78

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kok@krotoszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kok.krotoszyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa wnętrza Sali widowiskowej w ramach projektu JAK w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a962920-5525-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00489007

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035475/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa wnętrza sali widowiskowej w ramach projektu JAK w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury - roboty budowlane wraz z wyposażeniem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-2020 (dotacja bezzwrotna, Oś Priorytetowa 4: Środowisko, Działanie 4.4. Zachowanie, ochrona, promowanie i rozwój dziedzictwa naturalnego i kulturowego, Poddziałanie 4.4.1. Inwestycje w obszarze dziedzictwa kulturowego regionu).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00416402/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 10/K/2022/J

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4606647,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont i przebudowa sali widowiskowej po byłej jednostce wojskowej w Krotoszynie na Jednostkę Aktywności Krotoszyn
1.1. Zakres inwestycji obejmuje:
- przebudowę i modernizację pomieszczeń sali z holem, łazienkami i magazynem,
- przebudowę pomieszczeń na piętrze,
- dostosowanie modernizowanych pomieszczeń dla potrzeb niepełnosprawnych przez zaprojektowanie podnośnika,
- wymiana lub dostosowanie do obowiązujących przepisów instalacji elektrycznej, sanitarnej, technicznej wentylacyjnej oraz grzewczej,
- wymiana podłóg.
W ramach zamiennego projektu wykonawczego:
- usunięcie podestu widowni z napędem ręcznym i zrównanie poziomu posadzek,
- wykonanie dodatkowych drzwi na scenę,
- wykonanie systemu przesuwnej widowni z fotelami składanymi,
- aranżację pomieszczenia porządkowego przy łazience damskiej.
Obiekt zostanie wyposażony w platformę dla niepełnosprawnych, widownię wysuwaną, panele przestawne, mobilne wieszaki i bordery.
Wykonawca w cenie ofertowej zobowiązany jest ująć koszty wykonania i montażu tablicy informacyjnej i pamiątkowej.
Budynek podlegający przedmiotowej inwestycji znajduje się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków na terenie historycznego układu urbanistycznego miasta Krotoszyna wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 692/Wlkp/A.
Wykonawca zobowiązany jest skutecznie zgłosić w PINB zakończenie lub uzyskać decyzję o pozwoleniu na użytkowanie.
1.2. Miejsce realizacji zamówienia : ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18, m. Krotoszyn, gm. Krotoszyn, Wielkopolska.
1.3. Zamawiający nie przewiduje zorganizowania wizji lokalnej z jego udziałem. Zamawiający zaleca zapoznanie się z obszarem, na którym będzie wykonywane zamówienie.
1.4. Szczegółowy zakres prac przewidzianych do wykonania określają przedmiary robót - stanowiące załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

42416100-6 - Windy

45313100-5 - Instalowanie wind

51120000-9 - Usługi instalowania urządzeń mechanicznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy PZP postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Przed upływem terminu składania ofert Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie: 3 600 000,00 zł /brutto/ jako ilość środków jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. W w/w postępowaniu wpłynęły trzy oferty, z których oferta z najniższą ceną znacznie przewyższa środki przeznaczone na to zamówienie, a jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny zaoferowanej przez Wykonawcę z uwagi na ilość środków jakimi dysponuje.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

2022-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane