ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH ORAZ CIĄGÓW PIESZYCH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO LĘBORK PODCZAS AKCJI ZIMOWEJ W SEZONIE 2022 – 2023 R.
Gmina Miasto Lębork
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00489427
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-12 11:14
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8411622090
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeńSól drogowa
Wykonawcy
5 przyznanych
JERZY RUDNICKINowa Wieś Lęborska, PL
109 512 PLNJERZY RUDNICKINowa Wieś Lęborska, PL
109 512 PLNJACEK MARCISZLębork, PL
97 200 PLNJACEK MARCISZLębork, PL
97 200 PLNJERZY RUDNICKINowa Wieś Lęborska, PL
346 368 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.