Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy dróg gminnych
Gmina Koronowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00491452
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-13 08:58
- Lokalizacja
- Koronowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5542554358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
6 przyznanych
RENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
41 500 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
117 342 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
132 225 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
41 500 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
41 500 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
103 566 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.