Dystrybucja paliwa stałego dla gospodarstw domowych w ramach realizacji ustawy o zakupie referencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych.
Gmina Trzciana
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00491844
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-13 10:16
- Lokalizacja
- Trzciana, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8681021259
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi składowania i magazynowania
Wykonawcy
4 przyznane
Józef Krawczyk Firma Handlowo-UsługowaTrzciana, PL
12 300 PLNKRZYSZTOF STABRAWATrzciana, PL
12 300 PLNELŻBIETA STABRAWATrzciana, PL
12 300 PLNKRZYSZTOF TRZECIAKTrzciana, PL
12 300 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.