Budowa dróg gminnych w miejscowościach Cieleśnica, Kolonia Rokitno, Pokinianka i Rokitno

Gmina Rokitno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00491903
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00491903/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-13 10:28
Lokalizacja
Rokitno, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbcc0da3-5f32-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
5372354808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00491903 z dnia 2022-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych w miejscowościach Cieleśnica, Kolonia Rokitno, Pokinianka i Rokitno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rokitno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237664

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rokitno 39A

1.5.2.) Miejscowość: Rokitno

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-504

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rokitno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: rokitno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://ugrokitno.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dróg gminnych w miejscowościach Cieleśnica, Kolonia Rokitno, Pokinianka i Rokitno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbcc0da3-5f32-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00491903

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018914/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa dróg gminnych w miejscowościach Cieleśnica, Kolonia Rokitno, Pokinianka i Rokitno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00426571/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKM.271.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym
pn. „Budowa dróg gminnych w miejscowości Cieleśnica, Kolonia Rokitno, Pokinianka i Rokitno” na odcinku od km 0+000 do km 3+040 według założonego lokalnie kilometrażu realizowana w systemie „zaprojektuj i wybuduj” na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego w skład którego wchodzi: opracowanie dokumentacji technicznej tj. projektów budowlanych i projektów technicznych, bez budowy kanału technologicznego, na podstawie decyzji zwalniającej znak DT.WUKE.7110.1004.2022 wydanej przez Ministra Cyfryzacji, uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych a następnie wykonanie robót budowlanych, związanych z przebudową i budową w/w dróg gminnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia wynosi 4 200 000,00 zł. Ceny ofert złożonych w niniejszym postępowaniu (najniższa cenowo to 5 891 944,66 zł) przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zaś kwota przeznaczona na realizację Zamówienia nie może zostać zwiększona przez Zamawiającego
2022-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane