„Aerosfera 2.0. Aerokosmiczna transmisja danych (POLYITAN)” w ramach formuły „zaprojektuj i wybuduj” Budowa dwóch wież dla anten nadawczo-odbiorczych.
Politechnika Poznańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00492002
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00492002/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-13 10:53
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70ccc618-666d-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 7770003699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00492002 z dnia 2022-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Aerosfera 2.0. Aerokosmiczna transmisja danych (POLYITAN)” w ramach formuły „zaprojektuj i wybuduj” Budowa dwóch wież dla anten nadawczo-odbiorczych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Poznańska
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamowień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001608
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-965
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.kanclerza@put.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.put.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.put.poznan.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Aerosfera 2.0. Aerokosmiczna transmisja danych (POLYITAN)” w ramach formuły „zaprojektuj i wybuduj” Budowa dwóch wież dla anten nadawczo-odbiorczych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70ccc618-666d-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00492002
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiotowe zamówienie współfinansowane jest projektu RPWP.01.01.00-30-004/19 pt. „AEROSFERA 2.0 Aerokosmiczna transmisja danych (POLYITAN).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00444283/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AN/ZP/94/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania p.t. „Aerosfera 2.0. Aerokosmiczna transmisja danych (POLYITAN)” zlokalizowana na działkach o numerach ewidencyjnych 391/25, 391/26, obręb Kąkolewo, gmina Grodzisk Wielkopolski w ramach formuły „zaprojektuj i wybuduj”.
W zakres niniejszego zamówienia wchodzi wykonanie projektu wykonawczego oraz budowa dwóch wież dla anten nadawczo- odbiorczych:
• wieża A, konstrukcja stalowa z platformą o wymiarach 8,3 na 8,3m, wysokość konstrukcji ok. 10m, wg opisu PFU i załączników graficznych
• wieża B, konstrukcja stalowa z platformą o wymiarach 8,3 na 8,3m, wysokość konstrukcji ok. 10m, wg opisu PFU i załączników graficznych.
Obiekt należy projektować zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U.2019poz.1065), według stanu prawnego, aktualnego na dzień sporządzenia dokumentacji oraz PFU.
W przypadku rozbieżności pomiędzy projektem budowlanym a zapisami PFU, nadrzędne są zapisy PFU.
Zamawiający posiada projekt budowlany, oraz ostateczną decyzję pozwolenia na budowę, uzyskaną na podstawie powyższego projektu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- opis przedmiotu zamówienia – część II SWZ,
- projektowane postanowienia umowy – część IV SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postepowaniu, do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta.Oferta złożona przez Allpino Telekom Iwona Cholc, ul. Świętopełka 10, 83-110 Tczew na kwotę -
1 076 250,00 zł brutto.
Mając na uwadze, iż Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zadania: 891 750,00 złotych brutto i nie jest w stanie zwiększyć środków do ceny najkorzystniejszej oferty, należy uznać, iż wypełnione zostały przesłanki unieważnienia postępowania określone w art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.
| 2022-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |