Dostawa oleju opałowego lekkiego do ogrzewania budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00030160
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00030160/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-14 10:13
- Lokalizacja
- Kościelec, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54fe9c21-b8f6-4be8-859d-4261788b18aa
- Identyfikator
- 5561042458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00030160 z dnia 2025-01-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego do ogrzewania budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000096419
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościelec 125
1.5.2.) Miejscowość: Kościelec
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-170
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3511130
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@koscielec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscielec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/inowroclaw.powiat1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego lekkiego do ogrzewania budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54fe9c21-b8f6-4be8-859d-4261788b18aa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00030160
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017504/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa oleju opałowego lekkiego do ogrzewania budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637156
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 071.214.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego do ogrzewania budynku Zespołu Szkól im. Jana Pawła II w Kościelcu, gatunek L-1 według Polskiej Normy PN-C-96024:2020-12 z przeznaczeniem na cele grzewcze w planowanej ilości do 63 000 litrów.
Olej opałowy musi posiadać następujące parametry:
1) wartość opałowa nie mniejsza niż 42,6 MJ/kg;
2) gęstość w temp. 15° C max. 860 kg/m3;
3) temperatura zapłonu min. 56° C;
4) lepkość kinematyczna w 20° C nie wyższa niż 6,00 mm2/s;
5) skład frakcyjny: do 250° C destyluje max. 65% (V/V), do 350° C destyluje min. 85% (V/V);
6) temperatura płynięcia max. –20° C;
7) pozostałość po koksowaniu (z 10% pozostałości destylacyjnej) max. 0,3% (m/m);
8) pozostałość po spopieleniu max. 0,01% (m/m);
9) zawartość siarki nie więcej niż 0,1% (m/m);
10) zawartość wody nie więcej niż 200 mg/kg;
11) zawartość zanieczyszczeń stałych nie więcej niż 24 mg/kg;
12) barwa czerwona.
1.3. Dostawy oleju opałowego lekkiego odbywać się będą sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego na podstawie przesyłanych zgłoszeń drogą elektroniczną w terminach, ilościach i miejscu wskazanym przez osobę upoważnioną z ramienia Szkoły, za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie do 2 dni roboczych, licząc od dnia następnego
po zgłoszeniu, o którym mowa wyżej, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:00. Wielkość jednorazowej dostawy oleju opałowego nie przekroczy 17 000 litrów. Przedmiot zamówienia obejmuje załadunek, transport do miejsca przeznaczenia oraz przepompowanie oleju opałowego. Wykonawca dostarczy zamówiony olej opałowy własnym transportem. Wykonawca przy każdej dostawie dołączy atest na olej opałowy lekki. Zamawiający zastrzega sobie prawo zrealizowania tylko części zakresu przedmiotu zamówienia. Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia odszkodowawcze z tego tytułu. Wykonawca musi posiadać aktualną polisę ubezpieczeniową OC, na podstawie której regulowane będą należności za szkody spowodowane niewłaściwą dostawą i rozładunkiem paliwa. Wykonawca musi posiadać aktualną koncesję potwierdzającą posiadanie uprawnień na obrót paliwami ciekłymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WRC Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 301701238
7.3.4) Miejscowość: Licheń Stary
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273420,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2025-01-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |