Sukcesywna dostawa oleju opałowego

Zespół Szkół w Sawinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00030198
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00030198/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-14 10:18
Lokalizacja
Sawin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-350669d1-6dc3-4072-887c-dc8275527d66
Identyfikator
5631995420
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

PaliwaOlej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA PAWŁATOlszanka, PL · lot 0
195 570 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00030198 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół w Sawinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000593997

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Brzeska 14

1.5.2.) Miejscowość: Sawin

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-107

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 567 30 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zs.sawin@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zssawin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-350669d1-6dc3-4072-887c-dc8275527d66

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa oleju opałowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-350669d1-6dc3-4072-887c-dc8275527d66

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00030198

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00623913

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RBO.271.40.2024.APK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 180081,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do Zespołu Szkół w Sawinie.
2.Dostarczany olej opałowy musi spełniać warunki jakościowe określone Polską Normą PN-C-96024 lub inną równoważną, w zakresie oleju opałowego lekkiego oraz posiadać następujące minimalne parametry:
•wartość opałowa - nie mniejsza niż 42,0 MJ/kg,
•zawartość siarki - max 0,20 % (m/m),
•temperatura płynięcia – max -20oC,
•gęstość w temperaturze 15oC – max 860 kg/m3
3.Dostawa oleju będzie się odbywać na zgłoszenie telefoniczne lub e-mailem przez osoby upoważnione przez Zamawiającego w ilościach określonych w zgłoszeniu wraz z dołączonym do każdej dostawy świadectwem jakości potwierdzającym, że dostarczony olej opałowy spełnia parametry określone w pkt 4.2 SWZ.
4.Dostawa oraz wyładunek przedmiotu zamówienia będzie na koszt i środkami transportu Wykonawcy.
5.Wykonawca powinien posiadać do swojej dyspozycji odpowiedni środek transportu, za pomocą którego będą odbywały się dostawy, tj. specjalistyczną autocysternę zaopatrzoną w urządzenia wydawcze posiadające ważne cechy legalizacyjne - instalację pomiarową przewoźną do wydawania paliw ciekłych, wskazującą dokładną ilość wydanego oleju opałowego w temperaturze rzeczywistej oraz w temperaturze referencyjnej 15˚C. Urządzenia te powinny posiadać ważne świadectwo legalizacji wydane przez stosowny Urząd Miar.
6.Przewidywana, szacunkowa ilość zamówienia oleju opałowego wynosi 50,00 m3 (50 000 litrów).
7.Miejsce dostaw oleju opałowego i przewidywana częstotliwość dostaw:
- olej opałowy ma być dostarczany do kotłowni szkolnej w dni robocze w godzinach 8:00 – 14:00, adres taki sam jak adres szkoły podany w pkt 1.1 lit a) SWZ;
- przewidywana wielkość i częstotliwość jednorazowej dostawy w sezonie grzewczym: ok. 8,0 m3, w okresach co ok. 1,5 miesiąca.
8.Podana ilość jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia zakresu przedmiotowego i ilościowego zamówień, a tym samym mniejszej ilości produktów niż wskazana. Zamawiający gwarantuje realizację przedmiotu zamówienia do wysokości 80 % wartości brutto zamówienia.
9.Wykonawcy nie będzie przysługiwać roszczenie z tytułu zamówienia przez Zamawiającego mniejszej ilości przedmiotu zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zawieszenia zakupu przedmiotu zamówienia w okresie letnim lub w przypadku zamknięcia placówki z nieprzewidzianych na dzień wszczęcia postępowania sytuacji.
10. Zamawiający informuje, że Wykonawca będzie zobowiązany do dostawy oleju opałowego pojazdem, który będzie dostosowany do wielkości bramy i placu, na który należy wjechać aby rozładować przedmiot zamówienia tj.: szerokość bramy wjazdowej 4m, wymiary placu 25m x 16m.
11.Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
12.Zamawiający informuje, że ilekroć w SWZ i jej załącznikach przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem nazw własnych poszczególnych produktów, to należy przyjąć, że ma to na celu określenie wymaganych minimalnych parametrów jakościowych. Oznacza to, że dopuszcza się zaoferowanie wyrobów „równoważnych” tj. o parametrach nie gorszych niż opisywane, spełniających wymagania jakościowe, co najmniej takie jak wskazane w dokumentacji niniejszego postępowania. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Za artykuł równoważny Zamawiający uzna jedynie taki, który ma tożsame lub nie gorsze parametry jakościowe i użytkowe w stosunku do zamawianego. W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje artykuł równoważny, informacja o tym musi znaleźć się w ofercie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195570,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201720,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195570,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PETROLUX Anna Pawłat

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7132829934

7.3.4) Miejscowość: Olszanka

7.3.5) Kod pocztowy: 23-110

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195570,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy