Rewitalizacja Ośrodka Wypoczynku Świątecznego w Kamiennej Górze poprzez budowę infrastruktury rekreacyjnej (2)
Gmina Miejska Kamienna Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00492591
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00492591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-13 12:43
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c0452e2-5f48-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6140102927
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00492591 z dnia 2022-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja Ośrodka Wypoczynku Świątecznego w Kamiennej Górze poprzez budowę infrastruktury rekreacyjnej (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kamienna Góra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821316
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzi 1
1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 756455110
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kamiennagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamiennagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kamiennagora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja Ośrodka Wypoczynku Świątecznego w Kamiennej Górze poprzez budowę infrastruktury rekreacyjnej (2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c0452e2-5f48-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00492591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039388/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Rewitalizacja Ośrodka Wypoczynku Świątecznego w Kamiennej Górze porzez budowę infrastruktury rekreacyjnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00430344/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIF.271.44.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja Ośrodka Wypoczynku Świątecznego w Kamiennej Górze poprzez budowę infrastruktury rekreacyjnej obejmująca budowę kompleksu basenów letnich z infrastrukturą towarzyszącą, przy ul. Księcia Bolka I w Kamiennej Górze, działka nr 212/8, obręb ewidencyjny 7 m. Kamienna Góra. Planowane przedsięwzięcie obejmuje roboty opisane w Programie Funkcjonalno – Użytkowym dla budowy kompleksu basenów letnich z infrastrukturą towarzyszącą, na terenie Ośrodka Wypoczynku Świątecznego przy ul. Księcia Bolka I w Kamiennej Górze, działka nr 212/8, obręb ewidencyjny 7 miasto Kamienna Góra. W zakresie zamówienia jest wykonanie prac projektowych i budowlanych związanych z budową kompleksu basenów w
formule „zaprojektuj i wybuduj” poprzez sporządzenie dokumentacji projektowej i realizację prac zgodnie z uzyskaną prawomocną decyzją pozwolenia na budowę. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Gmina Miejska Kamienna Góra ogłosiła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na rewitalizację Ośrodka Wypoczynku Świątecznego w Kamiennej Górze poprzez budowę infrastruktury rekreacyjnej (2) w trybie podstawowym z terminem składania ofert do 12 grudnia 2022 roku do godz. 09:00.Zamawiający przed otwarciem ofert poinformował o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 10 500 000,00 zł brutto.
W wyznaczonym terminie składania ofert do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta złożona przez KAPIBARA Sp. z o.o. Sp.k. z Knurowa z ceną brutto w wysokości: 18 261 102,00 zł.
Powyższe wskazuje, że cena zaproponowana w ofercie znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający miał zarezerwowaną w swoim budżecie na sfinansowanie zadania. Zamawiający, po przeanalizowaniu swojej sytuacji, nie widzi możliwości zwiększenia kwoty na realizację zadania do ceny zaproponowanej w postępowaniu.
| 2022-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |