Przeprojektowanie dwóch budynków mieszkalnych przy ul. Barlickiego 18 i Barlickiego 22 oraz wykonanie projektu rozbudowy garażu wewnętrznego wielostanowiskowego przy ul. Borek 22/24 i Borek 22/24A
TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00492634
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-13 12:49
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7732120641
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
Wykonawcy
1 przyznane
ANDRZEJ SZAJDZIŃSKIKalisz, PL
254 979 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.