PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH W MIEJSCOWOŚCIACH STARY TARG, ZIELONKI, TRANKWICE
Gmina Stary Targ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00492896
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00492896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-13 13:28
- Lokalizacja
- Stary Targ, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb0f696d-5048-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5791541745
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00492896 z dnia 2022-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH W MIEJSCOWOŚCIACH STARY TARG, ZIELONKI, TRANKWICE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY STARY TARG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000539880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 20
1.5.2.) Miejscowość: Stary Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-410
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 556405050
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminastarytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminastarytarg.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH W MIEJSCOWOŚCIACH STARY TARG, ZIELONKI, TRANKWICE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb0f696d-5048-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00492896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00334432/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH W MIEJSCOWOŚCIACH STARY TARG, ZIELONKI, TRANKWICE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00401271/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu RG.I.271.13.2022.GP negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.I.271.13.2022.GP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4100000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie dróg gminnych w miejscowościach Stary Targ, Zielonki, Trankwice zgodnie z dokumentem PFU stanowiącym załącznik do WSW. Wszystkie materiały z prac rozbiórkowych (typu: płyty drogowe, trylinka, krawężniki) stanowić będą własność Zamawiającego i należy je zwieźć na teren kotłowni w Waplewie Wielkim
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy| 2022-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |