Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na dz. nr 415/5, obręb 4 Zagrody Lubartowskie, polegająca na budowie ciągu pieszo-rowerowego

Gmina Miasto Lubartów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00493086
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00493086/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-13 13:53
Lokalizacja
Lubartów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1b85480-5c34-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7141901186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00493086 z dnia 2022-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na dz. nr 415/5, obręb 4 Zagrody Lubartowskie, polegająca na budowie ciągu pieszo-rowerowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Lubartów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019388

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 12

1.5.2.) Miejscowość: Lubartów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 818552273

1.5.8.) Numer faksu: 818552016

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@umlubartow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubartow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.miniportal.uzp.gov.pl oraz https://umlubartow.bip.lubelskie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na dz. nr 415/5, obręb 4 Zagrody Lubartowskie, polegająca na budowie ciągu pieszo-rowerowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1b85480-5c34-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00493086

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024830/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Budowa chodnika od ul. Bukowej do ul. Wierzbowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00433480/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.78.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia obejmuje realizację zadania budowlanego: „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na dz. nr 415/5, obręb 4 Zagrody Lubartowskie, polegająca na budowie ciągu pieszo-rowerowego”.
2) Zakres prac obejmuje między innymi:
a) roboty przygotowawcze;
b) roboty ziemne;
c) wykonanie podbudowy o gr 20 cm;
d) wykonanie nawierzchni z kostki brukowej bezfazowej;
e) regulację wysokościową nawierzchni;
f) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego;
g) ustawienie elementów zagospodarowania terenu - ławek i śmietników;
h) roboty wykończeniowe;
i) geodezyjne wytyczenie robót, inwentaryzacja powykonawcza oraz powykonawczy obmiar robót.
3) Parametry inwestycji:
a) Długość ciągu pieszo-rowerowego: 64,59 m;
b) Szerokość ciągu pieszego: 2 m;
c) Szerokość ciągu rowerowego: 2,5 m;
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do niniejszej IDW-SWZ, tj. w projekcie budowlano – wykonawczym, przedmiarze robót, szczegółowej specyfikacji technicznej (SST), projekcie stałej organizacji ruchu, informacji BIOZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, nie złożono żadnej oferty, w związku z powyższym Zamawiający unieważnił ww. postępowanie.
2022-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane