„Przebudowa i remont drogi gminnej nr 107696B w miejscowości Dabrowa-Wilki”
GMINA SZEPIETOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00493106
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00493106/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-13 13:56
- Lokalizacja
- Szepietowo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df223fba-602a-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7221560221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00493106 z dnia 2022-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i remont drogi gminnej nr 107696B w miejscowości Dabrowa-Wilki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZEPIETOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 6
1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 863067300
1.5.8.) Numer faksu: 863067301
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szepietowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szepietowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szepietowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa i remont drogi gminnej nr 107696B w miejscowości Dabrowa-Wilki”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df223fba-602a-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00493106
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018596/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa i remont drogi gminnej nr 107696B w m. Dabrowa-Wilki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00432018/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IMK.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1544715,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa i remont drogi gminnej nr 107696B w miejscowości Dąbrowa-Wilki”. W szczególności przedmiotowa inwestycja będzie składać się:
1. Z części formalnej, na którą składają się:
a) Sporządzenie koncepcji rozbudowy drogi wraz z warstwami konstrukcyjnymi,
b) Sporządzenie projektu budowlanego (mapę sytuacyjno – wysokościową do celów projektowych zapewni Zamawiający). Jeżeli w trakcie projektowania okaże się, iż pas drogowy jest za wąski i zajdzie potrzeba podziału działek, dla utrzymania normatywnej szerokości pasa drogowego będzie należało do obowiązków Wykonawcy,
c) Pozyskanie/wykonanie dokumentacji geotechnicznej podłoża,
d) Uzyskanie przez wykonawcę opinii, uzgodnień i pozwoleń na realizację robót, wynikających z przepisów,
e) Sporządzenie stałej organizacji ruchu drogowego,
f) Sporządzenie projektu wykonawczego i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót,
g) Pełnienie nadzoru autorskiego przez autora projektu.
2. Z części budowlanej, na którą składają się:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Roboty ziemne,
c) Roboty związane z podbudową,
d) Roboty związane z wykonaniem nawierzchni jezdni,
e) Roboty wykończeniowe,
f) Roboty związane z oznakowaniem,
g) Inne roboty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zamawiający otrzymał 1 ofertę wykonawcy. Cena oferty wynosi 2 255 820,00 zł. Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 1 900 000,00 zł. Biorąc pod uwagę powyższe uznać należy, że zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego określone w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2255820,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2255820,00 PLN
| 2022-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |