DZP.261.20.2022 Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie pomieszczeń w budynku nr 6 (H)
Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00493172
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00493172/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-13 14:08
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9b74c620-5a9d-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 9661330466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00493172 z dnia 2022-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DZP.261.20.2022 Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie pomieszczeń w budynku nr 6 (H)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050657379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 12
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-027
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: +48856646708
1.5.8.) Numer faksu: +48 857435913
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@onkologia.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.onkologia.bialystok.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/594fde8a-02d6-4695-ae93-a6f70c4172071.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DZP.261.20.2022 Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie pomieszczeń w budynku nr 6 (H)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b74c620-5a9d-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00493172
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018495/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie pomieszczeń na parterze oraz pierwszym piętrze w bud. nr 6 na potrzeby oddziału ginekologicznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00420073/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.20.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie wielobranżowej dokumentacji technicznej (budowlanej, elektrycznej, teletechnicznej i sanitarnej) oraz realizacja robót budowlanych polegających na przebudowie pomieszczeń na parterze oraz pierwszym piętrze w budynku nr 6 (H) na potrzeby Oddziału Ginekologicznego w Białostockim Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej–Curie w Białymstoku przy ul. Ogrodowej 12
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty (2.555.700,00 zł) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (1.738.458,00 zł).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2022-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |