Budowa części placu zabaw dla dzieci młodszych oraz dzieci starszych, budowa ścieżki edukacyjnej i ogródka w ramach zadania inwestycyjnego pn: „Budowa placów zabaw przy Miejskim Przedszkolu Nr 12”

GMINA - MIASTO PŁOCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00494108
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00494108/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-14 08:54
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-18eb9111-543e-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7743135712
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00494108 z dnia 2022-12-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa części placu zabaw dla dzieci młodszych oraz dzieci starszych, budowa ścieżki edukacyjnej i ogródka w ramach zadania inwestycyjnego pn: „Budowa placów zabaw przy Miejskim Przedszkolu Nr 12”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/678919

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa części placu zabaw dla dzieci młodszych oraz dzieci starszych, budowa ścieżki edukacyjnej i ogródka w ramach zadania inwestycyjnego pn: „Budowa placów zabaw przy Miejskim Przedszkolu Nr 12”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18eb9111-543e-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00494108

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037669/24/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Budowa nowych urządzeń zabawowych wraz z nawierzchnią poliuretanową dla zadania „Budowa placów zabaw przy Miejskim Przedszkolu Nr 12”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.72.2022.JM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa części placu zabaw dla dzieci młodszych oraz dzieci starszych, budowa ścieżki edukacyjnej i ogródka w ramach zadania inwestycyjnego pn: „Budowa placów zabaw przy Miejskim Przedszkolu Nr 12”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

2022-12-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane