Adaptacja infrastruktury oświetleniowej przestrzeni publicznej w Chorzowie w obszarach parków, placów, skwerów, ścieżek i boisk dla potrzeb zarządzania autonomicznego
Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00494199
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00494199/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-14 09:15
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cd581c9c-6733-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 000166249
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00494199 z dnia 2022-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja infrastruktury oświetleniowej przestrzeni publicznej w Chorzowie w obszarach parków, placów, skwerów, ścieżek i boisk dla potrzeb zarządzania autonomicznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166249
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bałtycka 8A
1.5.2.) Miejscowość: Chorzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzuim.chorzow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mzuim.chorzow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzuim.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
utrzymanie ulic i obiektów inżynierskich
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja infrastruktury oświetleniowej przestrzeni publicznej w Chorzowie w obszarach parków, placów, skwerów, ścieżek i boisk dla potrzeb zarządzania autonomicznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd581c9c-6733-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00494199
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00446643/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/SC/3410/032/000/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest adaptacja infrastruktury oświetleniowej przestrzeni publicznej w Chorzowie w obszarach parków, placów, skwerów, ścieżek i boisk do potrzeb zarządzania autonomicznego w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
2. Lokalizacja obiektu:
72 lokalizacje na terenach parków, placów, skwerów, ścieżek i boisk w Chorzowie wg wykazu w załączniku nr 1 do Programu Funkcjonalno- Użytkowego, w tym zabudowa i wymiana szafek aparaturowych na istniejących liniach kablowych instalacji oświetleniowej w 37 lokalizacjach wg wykazu w załączniku nr 2 do Programu Funkcjonalno- Użytkowego.
3. Zakres zamówienia:
1) uzyskanie niezbędnych opinii, uzgodnień i pozwoleń umożliwiających przygotowanie i realizację inwestycji zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami prawnymi,
2) wykonanie projektu zagospodarowania terenu dla robót technologiczno-instalacyjnych,
3) wykonanie robót instalacyjnych w 37 lokalizacjach z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą,
4) zmiany dostosowawcze nastaw aparatów wykonawczych lub systemowych
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w Programie Funkcjonalno- Użytkowym wraz z załącznikami, który stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 222. ust. 4 ustawy PZP dnia 08.11.2021 r., przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, w wysokości 100 000,- zł brutto.Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofert.
W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy PZP, do upływu terminu składania ofert wpłynęły dwie oferty.
Zaoferowane ceny przewyższają jednak kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie ww. zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 586396,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1913388 PLN
| 2022-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |