„Przebudowa dachu i stropu budynku użyteczności publicznej w Kalinowie przy ul. Wiejskiej 27”
GMINNY ZARZĄD MIENIA KOMUNALNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00494825
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00494825/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-14 11:14
- Lokalizacja
- Strzelce Opolskie, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb1f7da8-5f57-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7561858899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00494825 z dnia 2022-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dachu i stropu budynku użyteczności publicznej w Kalinowie przy ul. Wiejskiej 27”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZARZĄD MIENIA KOMUNALNEGO
1.3.) Oddział zamawiającego: GZMK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413277
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 778873200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@gzmk.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gzmk.strzelceopolskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dachu i stropu budynku użyteczności publicznej w Kalinowie przy ul. Wiejskiej 27”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb1f7da8-5f57-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00494825
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014733/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dachu i stropu budynku użyteczności publicznej w Kalinowie przy ul. Wiejskiej 27
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00428452/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZMK.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 151473,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zamówienia: „Przebudowa dachu i stropu budynku użyteczności publicznej w Kalinowie przy ul. Wiejskiej 27”.
2. Przedmiot zamówienia został określony w SWZ, w tym w dokumentacji projektowej i obejmować będzie w szczególności:
1) Rozbiórka pokrycia dachu,
2) Rozbiórka konstrukcji dachu,
3) Rozbiórka komina do poziomu stropu,
4) Rozbiórka konstrukcji stropu,
5) Częściowa rozbiórka ścian,
6) Wykonanie wieńca obwodowego,
7) Montaż prefabrykowanych wiązarów dachowych,
8) Wybudowanie dwóch kominów,
9) Montaż pokrycia dachu,
10) Montaż izolacji stropu,
11) Montaż sufitu podwieszonego,
12) Montaż klatek wentylacyjnych,
13) Wykonanie robót tynkarskich i malarskich
Przedmiot umowy należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (SWZ, projekt, przedmiar robót) oraz warunkami wykonania zadania określonymi w dokumentacji zamówienia publicznego, a także pracami nie uwzględnionymi w opisie, a warunkującymi wykonanie zadania w taki sposób i przy użyciu takich środków, aby spełniał swoją funkcję techniczno-użytkową.
3. Zakres zamówienia obejmuje również wywóz i zagospodarowanie wszelkich odpadów powstałych podczas realizacji zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45321000-3 - Izolacja cieplna
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205410,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306270,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205410,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: A.J. Usługi Budowlane Arkadiusz Jagusz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7561376887
7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 43a
7.3.4) Miejscowość: Borycz
7.3.5) Kod pocztowy: 47-180
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205410,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-29| 2022-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |