SR.272.rb.04.2024.MD Przebudowa drogi powiatowej w zakresie budowy zatok postojowych na ul. Morskiej, Jantar.

Powiat Nowodworski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00030565
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00030565/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-14 11:03
Lokalizacja
Nowy Dwór Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f3e3ea5-9583-4e28-862c-3d46af30c2e0
Identyfikator
5792231171
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BUDOWNICTWO ŻUŁAWY SPÓŁKA CYWILNAOrłowo, PL · lot 0
233 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00030565 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SR.272.rb.04.2024.MD Przebudowa drogi powiatowej w zakresie budowy zatok postojowych na ul. Morskiej, Jantar.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nowodworski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192644808

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: gen. Władysława Sikorskiego 23

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-100

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.8.) Numer faksu: (55) 247 36 70

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@nowydworgdanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nowydworgdanski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/998526

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SR.272.rb.04.2024.MD Przebudowa drogi powiatowej w zakresie budowy zatok postojowych na ul. Morskiej, Jantar.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f3e3ea5-9583-4e28-862c-3d46af30c2e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00030565

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052305/25/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 SR.272.rb.04.2024.MD Przebudowa drogi powiatowej w zakresie budowy zatok postojowych na ul. Morskiej, Jantar.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547916

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SR.272.rb.04.2024.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.: „Przebudowa drogi powiatowej w zakresie budowy zatok postojowych na ul. Morskiej, Jantar”.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
1) lokalizacja: Inwestycja znajduje się na terenie: Powiatu nowodworskiego, gmina Stegna, jednostka ewidencyjna: 221004_2 Stegna, obręb ewidencyjny: 0008 Jantar, działka nr 205.
2) wytyczne do prac budowlanych: prace budowlane należy wykonać zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, która stanowi załącznik do SWZ.
3) zakres robót:
a) Przebudowa drogi obejmuje budowę miejsc postojowych w miejscowości Jantar. Powstaną cztery zatoki po 10, 4, 8 i 5 miejsc w tym jedno miejsce dla osób niepełnosprawnych. W sumie zaprojektowano 27 miejsc postojowych. Miejscowo należy wymienić istniejący wystający krawężnik na zaniżony umożliwiający przejazd na projektowane miejsca postojowe. Wymiary miejsc: szerokość – 2,5 m, długość (w zależności od sposobu parkowania) – ukośne 5,0 m, równoległe 6,0 m. Miejsce dla osób niepełnosprawnych: szerokość 3,6 m, długość – 5 m. Zespoły miejsc postojowych oddzielone od istniejącej jezdni są krawężnikiem wtopionym 0 cm. Zakończone są zaś krawężnikiem wystającym 10 cm z krawężnikiem odwodnieniowym w celu odprowadzenia wody opadowej pod terenem utwardzonym z kostki betonowej na tereny zielone. Pochylenie podłużne dostosowane jest do istniejącej drogi. Pochylenie poprzeczne zaś wynosi 2% i jest skierowane w kierunku terenów zielonych poza jezdnią.
Zamówienie obejmuje wykonanie wycinki 22 drzew oraz utylizację pozyskanego drewna i usunięcie pni.
Konstrukcja miejsc postojowych:
• kostka betonowa gr. 8 cm,
• podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 5 cm,
• podbudowa z mieszanki niezwiązanej C90/3 gr. 30 cm,
• geotkanina o wytrzymałości min. 10kN/m.
Konstrukcja utwardzenie z kostki:
• kostka betonowa gr. 6 cm,
• podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 5 cm,
• pospółka gr. 20 cm
Zaprojektowano krawężniki betonowe 15 x 30cm wystające 10 cm oraz wtopione 0 cm.
Wymagany moduł na poziomie mieszanki niezwiązanej C90/3 E2>120MPa oraz E2/E1<2,2. Należy usunąć nasyp niekontrolowany i uzupełnić podsypką. Tereny między zatokami należy wyrównać warstwą humusu ok. 10 cm i obsiać trawą.
b) Geologia:
Pod względem geomorfologicznym teren stanowi fragment wysoczyzny Mierzei Wiślanej. Od powierzchni terenu nawiercono warstwę nasypów niekontrolowanych złożonych z piasków drobnych humusowych z domieszką gruzu, o miąższości 0,5 ÷ 0,7 m. Poniżej nawiercono utwory wykształcone w postaci piasków drobnych. Wody gruntowej o zwierciadle swobodnym nie nawiercono do głębokości 2,0 m p.p.t.
W wyniku przeprowadzonych badań stwierdza się, że w podłożu projektowanej inwestycji występują warstwy geotechnicznej I, które są nośne, natomiast warstwa nasypów niekontrolowanych jest słabonośna i nie nadaje się do posadowienia bezpośredniego.
c) Organizacja ruchu:
Istniejące oznakowanie zakazu parkowania B-36, T-0, T-25a należy usunąć. Wybudowane zatoki należy oznakować na obu ich krańcach i w obu kierunkach jazdy znakami: D-18 (z tabliczką T-3a), D-44, D-45 oraz miejsce dla osób niepełnosprawnych D-18a z T-29. Oznakowanie poziome – niebieskie miejsce dla osób niepełnosprawnych oraz linie rozgraniczające jako grubowarstwowe.
d) Odwodnienie:
Istniejące odwodnienie jezdni w tym rejonie to w dwóch miejscach odwodnienie liniowe. Cieki wodne składają się z elementów prefabrykowanych tzw. cieków otwartych, przykrytych płytami betonowymi. Należy je zdemontować.
W miejscach istniejących odwodnień jezdni należy wykonać odwodnienie krawężnikowe – montaż jednoczęściowych monolitycznych krawężników odwodnieniowych wykonanych z polimerobetonu, spełniających jednocześnie rolę elementów odwadniających oraz kanału odprowadzającego wodę opadową. W każdym z miejsc odpływu wody z jezdni należy zamontować po 4 szt. krawężników odwodnieniowych (przyjęto krawężniki o długości 0.5 m, łącznia długość każdego odwodnienia 2.0 m, wysokość montażowa krawężnika 30,5 cm). Na początku każdego ciągu zaleca się zastosowanie elementu rewizyjnego. Odpływ wody z krawężników wykonać z rur kanalizacyjnych Ø110PVC na przyległe tereny zielone
4) pozostałe wytyczne:
a) Szczegółowy zakres prac wskazany jest w projekcie budowlanym opracowanym przez firmę: „INDOM” Mieczysław Tkaczyk, ul. Ogrodowa 5, 80-297 Banino oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (SST), stanowiących załączniki do SWZ.
b) Na czas trwania przebudowy Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia tymczasowej organizacji ruchu, która musi zostać zatwierdzona przez zarządzającego ruchem na tej drodze;
c) Przed rozpoczęciem robót należy poinformować gestorów sieci o rozpoczęciu robót;
d) W czasie robót należy zapewnić przejazd drogą powiatową nr 2324G
e) Wszystkie roboty należy prowadzić zgodnie harmonogramem uzgodnionym z Zamawiającym przed podpisaniem umowy. Oprócz zakresu robót, które ujęto w opisie technicznym, części rysunkowej, specyfikacji technicznej oraz przedmiarze robót należy wykonać niezbędne prace związane z realizacją niniejszego zadania, które wykonawca powinien ująć w cenie oferty, w tym między innymi:
• geodezyjną inwentaryzację stanu istniejącego w celu lokalizacji projektowanych robót w granicach działek będących w dysponowaniu Zamawiającego, rzędnych terenu pod realizację robót;
• w przypadku odkrycia istniejącego uzbrojenia odpowiednie zabezpieczenie i oznakowanie odkrytej infrastruktury;
• wykopy poniżej 30 cm istniejącego terenu oraz w obrębie istniejącej infrastruktury należy wykonywać w sposób ręczny w celu eliminacji uszkodzenia istniejącego uzbrojenia, które może wystąpić jako niezinwentaryzowane na mapie;
• geodezyjną inwentaryzację powykonawczą przez uprawnionego geodetę wraz z zarejestrowaniem jej w ośrodku właściwej jednostki geodezyjnej;
• wszystkie materiały z rozbiórek wykonawca ma obowiązek wywieźć i zutylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami na swój koszt;
• opracować kompletną dokumentację powykonawczą w postaci operatu kolaudacyjnego w zakresie i ilości określonej przez Zamawiającego w SWZ.
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany jest w dokumentacji projektowej oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, stanowiących załączniki 8 i 9 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z warunkami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, Dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej i sztuki budowlanej. Załączony do SWZ przedmiar robót należy traktować jako pomocniczy. Przed złożeniem oferty należy dokonać wizji w terenie w celu oszacowania oferty. W przypadku, gdy w dokumentacji projektowej oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie materiałów i urządzeń, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów i urządzeń równoważnych, pod warunkiem, że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych i eksploatacyjnych nie gorszych od założonych w dokumentacji.
6) Zamawiający dopuszcza w każdym przypadku użycie materiału równoważnego pod względem istotnych (głównych) parametrów technicznych i użytkowych, przy zachowaniu co najmniej tego samego poziomu jakości, trwałości oraz kompatybilności z pozostałymi materiałami użytymi przy realizacji zamówienia.
7) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę pracowników bezpośrednio związanych z wykonywaniem robót: roboty pomiarowe, roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, wykonanie warstwy wiążącej, czyszczenie oraz profilowanie skarp i rowów, wykonanie trawników.
Wyżej wymienione prace wykonywane będą przez osoby, które zostaną wymienione w wykazie pracowników przedstawionym Zamawiającemu przed podpisaniem umowy. Szczegółowy sposób dokumentowania zatrudnienia osób na umowę o pracę w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudniania na umowę o pracę oraz sankcji z tytułu niespełniania tych wymagań zawarty został w projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budownictwo Żuławy S.C.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5792293278

7.3.3) Ulica: Żuławska 42a

7.3.4) Miejscowość: Orłowo

7.3.5) Kod pocztowy: 82-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane