Świadczenie usług rehabilitacji leczniczej w ramach Gminnego Centrum Rehabilitacji w Narewce w roku 2025
Gmina Narewka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00030619
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00030619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-14 11:07
- Lokalizacja
- Narewka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c594ed31-1e65-4f34-934d-35a596acfeee
- Identyfikator
- 6030006370
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00030619 z dnia 2025-01-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług rehabilitacji leczniczej w ramach Gminnego Centrum Rehabilitacji w Narewce w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Narewka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659562
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Białowieska 1
1.5.2.) Miejscowość: Narewka
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-220
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ug.narewka.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.narewka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/create/proceeding/step1/1015330/0/0/0/11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług rehabilitacji leczniczej w ramach Gminnego Centrum Rehabilitacji w Narewce w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c594ed31-1e65-4f34-934d-35a596acfeee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00030619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00571992/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Świadczenie usług rehabilitacji leczniczej w ramach Gminnego Centrum Rehabilitacji w Narewce w roku 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591656
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi w ramach zadania pod nazwą Świadczenie usług rehabilitacji leczniczej w ramach Gminnego Centrum Rehabilitacji w Narewce w roku 2025.
2. Elementami składowymi przedmiotu zamówienia są także wszelkie usługi ,,towarzyszące” świadczeniu usługi, w szczególności: koszty obsługi administracyjnej pacjentów w ramach GCR, koszty zaopatrzenia GCR w artykuły eksploatacyjne związane z charakterem świadczenia usług rehabilitacyjnych pacjentom (podkłady higieniczne, żele, etc.).
3. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług rehabilitacji leczniczej, w szczególności z zakresu:
1) Zabiegi masażu,
2) Zabiegi elektroterapii,
3) Zabiegi terapii ultradźwiękowej,
4) Zabiegi laseroterapii,
5) Zabiegi magnetoterapii,
6) Zabiegi krioterapii,
7) Zabiegi gimnastyki leczniczej,
8) Zabiegi falą uderzeniową,
9) Zabiegi lampą leczniczą,
10) Zabiegi fizykoterapii.
4. Szczegółowy opis zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący jednocześnie projektowane istotne postanowienia umowy (zwane w niniejszej SWZ – IPU), która stanowi załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85142100-7 - Usługi fizjoterapii
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231840 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KATARZYNA KUKLIŃSKA - NZOZ PORADNIA EHABILITACJI LECZNICZEJ "KINETICA"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5431966454
7.3.4) Miejscowość: Hajnówka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |