Ścinka poboczy na odcinkach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez PZD Racibórz
Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00495409
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00495409/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-14 12:44
- Lokalizacja
- Racibórz, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95bf86f6-5b7d-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6391710742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH "H I M" S.C. HONORATA ELIAS-OGIERMAN, MARCIN OGIERMANRacibórz, PL · lot 0
44 427,6 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00495409 z dnia 2022-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Ścinka poboczy na odcinkach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez PZD Racibórz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276287157
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 3
1.5.2.) Miejscowość: Racibórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd-raciborz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatraciborski.pl/pzdr/dane_powiatowy_zarzad_drog_w_raciborzu.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.powiatraciborski.pl/pzdr/Rok_2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarząd dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ścinka poboczy na odcinkach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez PZD Racibórz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95bf86f6-5b7d-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00495409
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027040/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Ścinka poboczy na odcinkach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez PZD Racibórz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00422683/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NT.DW.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ścinka poboczy na odcinkach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez PZD Racibórz we wskazanych miejscach. Szczegółowy zakres robót według załączonego przedmiaru robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44427,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184059,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44427,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „HiM” S.C. Honorata Elias-Ogierman, Marcin Ogierman
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6392006152
7.3.3) Ulica: Wąska
7.3.4) Miejscowość: Racibórz
7.3.5) Kod pocztowy: 47-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44427,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2022-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |