Remont chodnika w ulicy Leśnej w Kobyłce
MIASTO KOBYŁKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00496292
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00496292/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-14 14:56
- Lokalizacja
- Kobyłka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ec8c9dd-5f4d-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 1251332390
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00496292 z dnia 2022-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika w ulicy Leśnej w Kobyłce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KOBYŁKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269663
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wołomińska 1
1.5.2.) Miejscowość: Kobyłka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-230
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kobylka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kobylka.pl/index.php
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont chodnika w ulicy Leśnej w Kobyłce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ec8c9dd-5f4d-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00496292
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00053891/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Remont chodnika w ulicy Leśnej w Kobyłce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00427983/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przewidział w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego, tj. w pkt 4.2.13.) i 4.2.14.) ogłoszenia o zamówieniu, którym zainicjowano postępowanie pn. „Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Warszawskiej na odc. Ręczajska - granica Miasta Wołomin” w trybie podstawowym bez negocjacji – numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070671/01, powierzenie dotychczasowemu wykonawcy, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.38.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont chodnika w ulicy Leśnej w Kobyłce poprzez wykonanie nawierzchni z kostki betonowej brukowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Negocjacje dotyczące warunków umowy nie doprowadziły do jej zawarcia.| 2022-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |